اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - May 31 2020
کد خبر: ۴۹۴۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی با نساجی از اینکه شب گذشته تیمش برای تمرین زمینی در اختیار نداشت از کوره در رفت.
کیهان ورزشی-
دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از تساوی تیشم برابر نساجی اظهار کرد: شما را دعوت می‌کنم صحنه گل ما را مشاهده کنید. خیلی عذرخواهی می‌کنم اما زمین اینجا (قائمشهر) برای لیگ برتر مناسب نیست. هم برای فوتبال بازی کردن و هم برای سلامتی بازیکنان بد است. اصلا از نتیجه مساوی هیچ‌وقت خوشحال نبودم ولی باید از چرخش بازی راضی باشم. سه بازیکن مصدوم داشتیم و یک موضوع اورژانسی برای ما به وجود آمد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا برای تساوی به قائمشهر رفته است هم بیان کرد: من اصلا دفاعی بازی نمی‌کنم. نیمه اول یک بازی پایاپای بود. احساس اینکه تیمم دفاعی بازی کرد را ندارم.

در ادامه خبرنگاری با یادآوری صحبت‌های دو سال قبل اسکوچیچ در زمان هدایت خونه به خونه که گفته بود اگر نساجی برای صعود به لیگ برتر به راه‌آهن شش گل بزند، خونه به خونه هفت گل به حریفش می‌زند به کنایه از او تشکر کرد که اسکوچیچ پاسخ داد: بهتر است درباره این موضوع صحبت نکنیم چون صحبت‌های زیادی می‌توانم بکنم. در ضمن می‌خواهم تشکر کنم چون ما نتوانستیم تمرین کنیم ولی امروز اجازه دادید که حداقل بازی کنیم.

اسکوچیچ که تیمش شب گذشته برای پیدا کردن زمین تمرین دچار مشکل شد در پایان گفت:‌ ما دو بار به مسئولین نساجی زنگ زدیم ولی جواب ندادند. من ۴۰ سال است در این فوتبال هستم و هیچ‌وقت چنین چیزی را ندیدم. واقعا خجالت‌آور است. من به شما قول می‌دهم اگر تا بازی برگشت سرمربی صنعت نفت بودم کاری کنم که نساجی در زمین اصلی صنعت نفت تمرین کند.

برچسب ها: اسکوچیچ
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار