اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - August 10 2020
کد خبر: ۴۹۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
فرزند اسطوره باشگاه استقلال گفت: به احترام تمام استقلالی‌ها و تماس مدیرعامل باشگاه امروز به ورزشگاه آزادی می‌روم.
کیهان ورزشی- 

علی پورحیدری فرزند زنده‌یاد منصور پورحیدری گفت: قرار است امروز به ورزشگاه آزادی بروم و دیدار استقلال مقابل نفت آبادان را از نزدیک تماشا کنم. 

وی افزود: آقای فتحی مدیرعامل استقلال با من تماس گرفت و باشگاه استقلال هم آنقدر بزرگ است که وقتی از من دعوت کنند نمی‌توانم دعوت آنها را رد کنم. 

وی با اشاره به اینکه آیا مطالبات پدرش پرداخت شد یا خیر گفت: یکسری اختلافات در این زمینه وجود دارد قرارداد پدر من در سال آخر 200 میلیون تومان بوده که متاسفانه کار خلافی در آن صورت گرفته و این قرارداد در زمان مدیریت قبلی از پرونده‌های باشگاه استقلال خارج شده است. 

وی افزود: البته ما مدارک و قرارداد را داریم اما متاسفانه آقای افتخاری با اعلام این موضوع که سازمان بازرسی برای پرداخت چنین رقمی به باشگاه استقلال ایراد می‌گیرد قرارداد را به صورت یکطرفه فسخ کرده است. 

فرزند زنده‌یاد پورحیدری تاکید کرد: من که نمی‌خواهم چنین کاری انجام دهم اما اگر این قرارداد به فیفا برود آنها سازمان بازرسی نمی‌شناسند و می‌گویند چطور قراردادی که توسط مسئولان استقلال امضا شده در سازمان لیگ به ثبت رسیده و کارت نشستن پدرم روی نیمکت صادر شده به یکباره از داخل باشگاه خارج شده است. در آن صورت است که فیفا به صورت جدی به این موضوع برخورد می‌کند اما ما تا امروز اقدامی نکردیم و چند بار هم می‌خواستم با مسئولان باشگاه صحبت کنم که نشد. 

وی در پایان گفت: بعد از تماسی که آقای فتحی با من گرفت قرار شده تا هفته آینده به باشگاه بروم و برای پرداخت مطالبات پدرم صحبت کنیم امیدوارم که این موضوع به سرانجام خوبی برسد.

*فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار