اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - July 04 2020
کد خبر: ۴۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
در انتخابات والیبال سرپرست سابق فدراسیون والیبال و نامزد انتخابات در مجمع امروز غایب بود.
کیهان ورزشی- 

مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال از ساعت 10 صبح امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن هگمتانه هتل المپیک آغاز شد.

این جلسه به ریاست عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضا مجمع آغاز شد و کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته به عنوان نماینده کمیته و محمدشروین اسبقیان، رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها نیز در این انتخابات حضور داشتند.

برای ریاست فدراسیون والیبال، بهنام محمودی، محمود افشاردوست، محمدرضا رشیدی، محمدرضا داورزنی، احمد سعادتمند، افشین داوری و امیرحسین منظمی با یکدیگر رقابت می‌کردند.

افشین داوری، سرپرست سابق فدراسیون والیبال و نامزد انتخابات در مجمع امروز غایب بود. به این ترتیب داوری از حضور در انتخابات انصراف داد. در ابتدای این مجمع محمود افشاردوست به ارائه برنامه های خود پرداخت و در نهایت به نفع محمدرضا داورزنی کناره گیری کرد.

داورزنی برای ارائه برنامه هایش به پخش یک کلیپ بسنده کرد. وی در انتهای زمانی که برای بیان برنامه‌هایش داشت گفت: اتفاقاتی که در سال‌های اخیر در والیبال رخ داده با تلاش همه بوده است. برای ساخت آینده بهتر نیازمند کمک اعضای مجمع هستیم. به عهدی که با مردم بسته ایم باید وفا کنیم. والیبال ایران باید در بین 4 تیم برتر جهان و المپیک باشد. این موضوع محقق خواهد شد به شرطی که همه اعضای کمک کنند. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار