اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - July 04 2020
کد خبر: ۴۹۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
در انتخابات والیبال سعادتمند هم به نفع داورزنی کناره گیری کرد.
کیهان ورزشی- 

مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال از ساعت 10 صبح امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن هگمتانه هتل المپیک آغاز شد.

این جلسه به ریاست عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضا مجمع آغاز شد و کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته به عنوان نماینده کمیته و محمدشروین اسبقیان، رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها نیز در این انتخابات حضور داشتند.

برای ریاست فدراسیون والیبال، بهنام محمودی، محمود افشاردوست، محمدرضا رشیدی، محمدرضا داورزنی، احمد سعادتمند، افشین داوری و امیر حسین منظمی با یکدیگر رقابت می‌کردند.

احمد سعادتمند یکی از کاندیداها گفت: برخلاف اخباری که منتشر شده باید بگویم که من در هیچ انتخاباتی حضور نداشتم. جایی که رحیمی سال ها در هندبال بود، موظف بودم به نفع رحیمی کناره گیری کنم. من مدیرکل استان و مدیرعامل چند باشگاه بودم و حالا هم مدیرکل وزارتخانه هستم. کارهای زیادی کرده ام، اما قبل از من فردی بود که سال ها مدیر بود و تا سطح اول ورزش کشور پیش رفت. من در کسوت و ادب صحبت می‌کنم و می گویم که داورزنی در فدراسیون جهانی و آسیایی والیبال سمت دارد. با تشکر از یزدانی خرم باید بگویم که به نفع محمدرضا داورزنی از حضور در انتخابات کناره گیری می‌کنم. در بین نامزدها افرادی را داریم که عصاره والیبال کشور هستند و امیدوارم در آینده از حضور آنها استفاده شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار