اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - May 28 2020
کد خبر: ۵۰۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
در حالی که هنوز مصدومیت میلاد زکی پور یکی از مدافعان استقلال مرتفع نشده، مدافع دیگر این تیم نیز با مصدومیت شدید مواجه شد.کیهان ورزشی-

یکی از مشکلاتی که آبی پوشان در این فصل با آن دست به گریبان بودند، مصدومیت زیاد بازیکنان بود. استقلالی‌ها در نیم فصل اول در کنار آسیب دیدگی‌های معمولی، با چند آسیب دیدگی جدی هم مواجه شدند که منجر به دوری‌های بلند مدت چند بازیکن این تیم از میدان شد.

محسن کریمی و داریوش شجاعیان با پارگی رباط صلیبی مواجه شدند که این سخت ترین مصدومیت بازیکنان استقلال بود. فرشید باقری، روزبه چشمی و شیخ دیاباته هم به دلیل آسیب دیدگی بازیهای زیادی را از دست دادند و میلاد زکی پور مدافع این تیم هم هفته‌هاست به همین دلیل دور از میدان است.

در حالی از یک سو گفته می‌شود فرشید باقری مصدومیت را پشت سر گذاشته و میلاد زکی پور همچنان در حال مداوا روی زانوی آسیب دیده‌اش می‌باشد، یک مدافع دیگر این تیم با آسیب دیدگش شدید مواجه شد.

سیاوش یزدانی مدافع میانی آبی پوشان در دقایق رو به پایان دیدار تیمش مقابل سپاهان از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و شدت این آسیب دیدگی آنقدر زیاد هست که باعث شود وی دو تا سه بازی پیش روی تیمش را از دست بدهد.

باتوجه به دوره درمان پیش بینی شده برای یزدانی، وی نه تنها دیدار با شهر خودرو و پیکان را از دست داد، بلکه احتمال رسیدنش به آخرین دیدار این تیم در نیم فصل نخست مقابل شاهین بوشهر هم کاهش یافت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار