اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - October 25 2020
کد خبر: ۵۲۰۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
سرپرست باشگاه استقلال گفت: با توجه به آمادگی که بازیکنان ما دارند هواداران نگران تیم کویتی نباشند، می‌توانم بگویم فردا شاهد برد خوبی خواهند بود.
کیهان ورزشی-

اسماعیل خلیل زاده در برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: در جلسه‌ای که روز گذشته در مقر AFC‌داشتیم قرار شد بازی پلی‌آف را در دبی برگزار کنیم. جناب علی نژاد تلاش کردند که این بازی عقب بیفتد اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. به همین خاطر دوستان در هیات مدیره باشگاه استقلال به دنبال این بودند که تیم را سریعا به دبی اعزام کنند. ساعت 12 شب ویزاها صادر شد اما پرواز چارتر ما مجوز نگرفت، به این ترتیب اعضای تیم تا صبح در هتل فرودگاه امام ماندند و من هم ساعت 4 صبح امروز رسیدم و تیم را ساعت 11 سوار هواپیما کردیم و به دبی فرستادیم.

خلیل زاده در توضیح عدم صدور مجوز برای پرواز چارتر استقلال گفت: فرودگاه دبی اجازه این پرواز را صادر کرد اما ابوظبی جلوی آن را گرفت و این مساله ما را اذیت کرد.

وی ادامه داد: همه ما مخالف انجام بازی بودیم اما اتفاقی که برای هر 4تیم ایرانی افتاد، اتفاق بزرگی را برای کشور رقم زد. گذشته از این که بازیکنان باید به سرعت و با خستگی وارد مسابقات شوند، ما مساله ناامن بودن کشور را رد کردیم و از جریمه آن دور شدیم. این مساله پذیرفته شد و پذیرفتند که این مصوبه قابل قبول نبوده، همه ما به همراه جناب علی نژاد حتی تا پیش از برگزاری جلسه مخالف انجام بازی بودیم.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد اینکه اگر در بازی فردا استقلال با برد از زمین خارج شود، چه برنامه‌ای برای بازی با الریان دارند، عنوان کرد: طبق هماهنگی‌های برنامه ریزی شده، بازیکنان بلافاصله با یک پرواز از دبی به ایران بر می‌گردد و از ایران هم با یک پرواز به قطر می‌روند تا خستگی نداشته باشند و بتوانند به راحتی در مسابقه با تیم قطری شرکت کنند.

خلیل زاده اضافه کرد:‌امیدوارم امروز بچه‌ها بتوانند استراحت خوبی را داشته باشند و یک جلسه هم تمرین کنند و شاهد یک بازی خوب مقابل الکویت باشیم. با توجه به آمادگی که بازیکنان ما دارند هواداران نگران تیم کویتی نباشند، می‌توانم بگویم فردا شاهد برد خوبی خواهند بود.

وی افزود: از جناب علی نژاد تشکر می‌کنم. برای جناب حمیداوی که تیمشان بازی دارد آرزوی موفقیت دارم. از ابراهیم شکوری و دوستانی که همراه ما بودند هم تشکر می‌کنم. ان شاالله همه تیم‌ها بتوانند از گروه خودشان صعود کنند و بازی‌ها هم در ایران برگزار شود تا کشورهایی که با ایران دشمنی دارند مخصوصا عربستان سعودی شاهد ناکامی خودشان باشند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها