آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - February 28 2020
کد خبر: ۵۲۵۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
تیم‌های شیمیدر، پتروشیمی، ذوب‌آهن، مهرام و آویژه صنعت در هفته بیست‌وششم لیگ برتر بسکتبال مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.
کیهان ورزشی-
هفته پایانی از مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال امروز (دوشنبه) در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد. امروز تیم پتروشیمی بندرامام با شش امتیاز اختلاف مقابل شهرداری بندرعباس به پیروزی رسید. در این مسابقه علی جمشیدی 20 امتیاز و 9 ریباند برای شهرداری و محمد حسن‌زاده 19 امتیاز و 11 ریباند برای پتروشیمی به ثبت رساندند.

براساس این گزارش، ذوب‌آهن اصفهان نیز با سه امتیاز اختلاف از سد شهرداری قزوین گذشت. در این مسابقه هم سجاد پذیرفته 20 امتیاز و 13 ریباند برای ذوب‌آهن و امیر طاهرخانی 17 امتیاز و 12 ریباند برای شهرداری قزوین به دست آوردند.

در بازی دیگری که در شهرکرد برگزار شد، تیم پدافند این شهر از مهرام شکست خورد. ارسلان کاظمی در این بازی 19 امتیاز و 18 ریباند برای مهرام کسب کرد. صمد نیکخواه بهرامی هم برای مهرام بازی نکرد.

امروز همچنین آویژه صنعت در یک بازی برتر با 26 امتیاز عماد سلمانی مقابل مس کرمان به پیروزی رسید.

شیمیدر قم هم با درخشش محمد جمشیدی از سد میهمان خود اکسون تهران گذشت. در این دیدار جمشیدی 26 امتیاز برای شیمیدر و زوران ورکیچ 13 امتیاز برای اکسون کسب کردند.

در آخرین بازی هم تیم صدرنشین شهرداری گرگان در سالن 17 شهریور آبادان، میهمان تیم صنعت نفت این شهر بود که این بازی به دلیل اعتراض تماشاگران و حضور آنها در زمین مسابقه در حالی که پنج دقیقه تا پایان بازی مانده بود، متوقف شد. داوران نیز به دلیل اعتراض تماشاگران زمین مسابقه را ترک کردند.

نتیجه دیدارهای هفته بیست‌وششم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

صنعت نفت آبادان  – شهرداری گرگان (توقف بازی)
شیمیدر قم 70 – اکسون تهران 65
شهرداری بندرعباس 73 – پتروشیمی بندرامام 79
ذوب‌آهن اصفهان 74 – شهرداری قزوین 71
رعد پدافند هوایی شهرکرد 49 – مهرام تهران 63
آویژه صنعت پارسای مشهد 81 – مس کرمان 50

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار