میلاد عدالت گستر جهان حضرت حجت بن الحسن (عج) بر منتظران حضرتش مبارک باد      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - April 09 2020
کد خبر: ۵۳۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: مصدومیت یزدانی برطرف شده است و بزودی برروی تشک حاضر می‌شود.
کیهان ورزشی- 

حسن رنگرز در خصوص وضعیت مصدومیت حسن یزدانی قهرمان کشتی المپیک و جهان اظهار داشت: حسن یزدانی شرایط خوبی دارد، مصدومیتش تا حدود خیلی زیادی درمان شده است. یزدانی روزهای سختی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پشت سر گذاشت و با حضور در آکادمی ملی المپیک خیلی با انگیزه و اراده پیگیر روند درمانی خود شد. دکتر نوروزی یکی از بهترین فیزیوتراپ‌های کشور مسؤولیت درمانی او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده دارد.

وی افزود: یزدانی تمرینات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آغاز کرده و با انگیزه و فعل خواستنی که در خود دارد، به زودی بر روی تشک حاضر می‌شود. من روز گذشته در تماسی که با او داشتم در مورد شرایط بیماری پدرش پرس‌وجو کردم و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد و ظرف روزهای آتی این بیماری برطرف می‌شود و این بیماری کرونا نیست.

سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص وضعیت بیماری آقانیا و زارع دو کشتی‌گیر ملی‌پوش کشورمان گفت: بعد از اطلاع از وضعیت بیماری محمدرضا آقانیا تمهیدات مرتبط برای پیگیری شرایط او انجام گرفت. علی نژاد معاون توسعه ورزشی قهرمانی حرفه‌ای پیگیر وضعیت درمانی این قهرمان کشور شدند. خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی نیز با اعزام همکارانشان به بیمارستان کسری پیگیر روند درمانی آقانیا بود. آقانیا مدال برنز المپیک را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کارنامه خود دارد و کمیته ملی المپیک پیگیر سلامت این قهرمان ارزنده کشور هست و امیدواریم این تلاش‌ها و دغدغه‌های ارزشمند مجموعه ورزش کشور به سلامت وی بینجامد.

رنگرز افزود: فدراسیون کشتی پیگیر تمدید دوره‌های درمانی میثم زارع قهرمان ارزنده کشور نیز هست. مقرر شده هزینه‌های درمانی او توسط فدراسیون کشتی پرداخت شود. کمیته ملی المپیک نیز پیگیر روند درمانی او بوده است. 

وی در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی کشتی و هماهنگی‌های صورت‌گرفته با وزارت ورزش تصریح کرد: روز گذشته جلسه‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در محل وزارت ورزش با حضور دبیر، غلامرضا محمدی و محسن کاوه برگزار شد. مقرر شد تا اعلام زمان و مکان دقیق برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا ما بررسی‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دهیم تا شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای برگزاری اردوهای تیم ملی فراهم کنیم. در حال حاضر برای فدراسیون کشتی، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حفظ سلامت قهرمانان در اولویت است و امیدواریم شرایط مهیا شود تا اردوها برگزار شود.

سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص حضور نداشتن محمد بنا در این جلسه تأکید کرد: برای او یک موضوع شخصی پیش آمد و نتوانستند در این جلسه شرکت کند. تا قبل از این هیچ مشکلی پیش نیامده بود.

رنگرز در خصوص برگزاری انتخابی المپیک عنوان کرد: رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا و جهانی مقرر بود در فروردین و اردیبهشت برگزار شود، اما به نظر می‌رسد در شرایط فعلی در خرداد یا تیرماه برگزار شود. در حال حاضر هیچ پیش‌بینی حتی برای برگزاری المپیک هم نمی‌توان داشت. هر زمانی که به ما اعلام شود که وضعیت برای برگزاری مسابقات مناسب است، شرایط اردوها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در یک فضای قرنطینه و ایمن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مهیا می‌کنیم.

وی در خصوص بیماری چند تن از مسؤولان فدراسیون کشتی اظهار داشت: هیچ کسی در این فدراسیون مبتلا به ویروس کرونا نشده است و مسؤول دفتر رئیس فدراسیون هم سرماخوردگی ساده‌ای داشتند که برطرف شد.

فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار