میلاد عدالت گستر جهان حضرت حجت بن الحسن (عج) بر منتظران حضرتش مبارک باد      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - April 09 2020
کد خبر: ۵۳۳۶۳
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت که هیئت‌مدیره این باشگاه نمی‌خواست سرخپوشان پایتخت با حضور او قهرمان شوند.
کیهان ورزشی-

محمدحسن انصاری‌فرد درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در شرایطی به پرسپولیس آمدم که همه درآمدهای فصل، هزینه شده بود، شرایط اقتصادی خوب نبود و قرارداد بازیکنان پرداخت نشده بود. حکم‌های دادگاه‌ها به سمت باشگاه سرازیر می‌شد، اما با لطف خدا و دعای هواداران، در کمال آرامش موفق شدیم. همه اعضای هیئت‌مدیره مدعی مدیرعاملی بودند و صورت‌مان را با سیلی سرخ نگه می‌داشتیم.

وی با بیان اینکه با حضور رسول‌پناه (رئیس هیئت‌مدیره و سرپرست باشگاه) اختلاف در پرسپولیس بیشتر شد، خاطرنشان کرد: رسول‌پناه مستقیماً با وزیر ورزش در تماس بود و مدیرعاملی باشگاه معنا نداشت. متاسفانه دوست نداشتند که من موفق شوم و بسیار کارشکنی کردند. یکی از آنها، انتشار قرارداد بازیکنان بود. با این اتفاق، با بازیکنان وارد چالش زیادی شدیم و رسانه منتشرکننده قراردادها گفت که این اتفاق (انتشار توسط اعضای هیئت‌مدیره) انجام شده است. این اطلاعات را به وزیر ورزش گفتم که او پشت هیئت‌مدیره ایستاد.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با اشاره به جدایی برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: هواداران جدایی برانکو را از چشم هیئت‌مدیره دیدند و وزیر می‌خواست کسی را بیاورد که آنها آرام شوند. من هم به یک مهره برای این کار تبدیل شدم.

انصاری‌فرد با بیان اینکه سلطانی‌فر پیگیر شکایت از برانکو بود، گفت: در نشست آخر هیئت‌مدیره، وزیر ورزش گفت چرا من چهار ماه است که می‌گویم از برنکو شکایت کن و تو چنین کاری انجام نمی‌دهی. مگر چه پشت پرده‌ای وجود دارد؟! من چه پشت پرده‌ای می‌توانم داشته باشم؟ شما (سلطانی‌فر) یک ماه قبل گفتید با برانکو در کرواسی مذاکره کن تا او را به تیم ملی بیاوریم. گفتید اسپانسر شاکی است که مدیران با آنها همکاری نمی‌کنند، اما حسین قدوسی (مدیر پیشین روابط عمومی پرسپولیس) در حضور اسپانسر صحبت کرد و همه به او حق دادند. با این حال سلطانی‌فر گفت قدوسی باید برکنار شود.

وی که با اخبار ورزشی شبکه سه سیما گفت‌وگو می‌کرد، در پاسخ به این پرسش که آیا قدوسی تنها عامل استعفایش بوده است یا خیر، بیان کرد: قدوسی بهانه بود و هدف وزیر و هیئت‌مدیره این بود که من نباشم. امروز می‌گفتند قدوسی نباشد و بردا از برکناری پیروانی یا سایر افراد حرف می‌زدند. مگر یک مدیر می‌تواند با این شرایط کار کند؟ هواداران می‌گفتند باید بایستی، اما وقتی اختیار مدیر روابط عمومی باشگاه را ندارم، چگونه ادامه بدهم؟

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس درخصوص وضعیت آنتونی استوکس اظهار داشت: قرارداد او محکم است و می‌توانیم علاوه بر پول پرداخت شده به او، غرامت هم بگیریم.

انصاری‌فرد با بیان اینکه فعالیت او و هیئت‌مدیره در راستای هم نبود، تصریح کرد: هیئت‌مدیره باشگاه نمی‌خواست پرسپولیس با انصاری‌فرد جام ببرد. وگرنه پرسپولیس با آرامش کار می‌کرد، نشاط داشت و خوب نتیجه می‌گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار