کیهان ورزشی ، سال نو را به خوانندگان عزیز تبریک می گوید       

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - April 02 2020
کد خبر: ۵۳۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
سرمربی ایتالیایی سابق استقلال گفت که همیشه حامی آبی‌پوشان خواهد بود.
کیهان ورزشی- 

آندرا استراماچونی در گفت‌وگویی با جیان‌لوکا دمی‌ماریتیسیو، روزنامه‌نگار مجرب ایتالیایی در مورد مسائل مربوط حضورش در تیم استقلال صحبت کرد.

وی که این مصاحبه را در روز پدر انجام داد، اظهار داشت: از تیم‌های دیگر ایران و همچنین منطقه خاورمیانه پیشنهاد داشتم. پیشنهاداتی که از نظر مالی بسیار حائز اهمیت بودند  اما برای من در ایران، فقط تیم استقلال مطرح است.امیدوارم تیم بتواند مکان از دست رفته صدر جدول را بازپس گیرد.. معتقدم در لیگ قهرمانان آسیا استقلال از شانس خوبی برخوردار است. می‌دانید که من حامی استقلال هستم و این موضوع نیازی به گفتن ندارد.

استراماچونی در مورد مکان از دست رفته ایران در رنکینگ جهانی و قاره آسیا نیز عنوان کرد:‌تا کمی قبل،‌ایران تیم نخست رنکینگ آسیا بود اما اکنون ژاپن از آن جلو زده است.بهترین استعدادها رفته‌اند. به عنوان مثال به سردار آزمون فکر می‌کنم. فکر می‌کنم او بتواند در سری آ خوب کارکند. در تابستان گذشته با مدیر برنامه‌اش در تماس بودم و فهمیدم با تیمی ایتالیایی در تماس است.فکر می‌کنم این تماس ها ادامه یابد.او مهاجم هدف مدرنی است.

استراماچونی در مورد بازگشت به ایتالیا نیز عنوان کرد:ماجرای ایران، باعث بازگشایی سناریویی جدید برای من شد. در حال ارزیابی شرایط تیم‌های ژاپنی و استرالیایی هستم. فوتبال آسیا دنیایی جدید و تشنه فوتبال است.اولویت من کار در ایتالیاست.من مربی جوانی هستم و نمی توانم ماه‌های زیادی ساکت و بی‌حرکت بمانم.

وی در مورد قرنطینه به خاطر شیوع کرونا نیز عنوان کرد: اکنون در رم هستم و در خانه حضور دارم. باید به آنهایی که این مساله را مدیریت می کنند،‌اعتماد کنیم. چون این یک مشکل جهانی است و خاص ایتالیا هم نیست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار