اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - August 13 2020
کد خبر: ۵۶۹۴۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
شورای برنامه‌ریزی فدراسیون بسکتبال عصر امروز با حضور مدعوین برگزار شد.
کیهان ورزشی-
به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، جلسه شورای برنامه‌ریزی فدراسیون بسکتبال با دعوت از تعدادی از نمایندگان باشگاه‌ها، رؤسای هیئت‌های استانی دارای نماینده در لیگ برتر، نمایندگان بازیکنان تیم‌های ملی بانوان و آقایان، کارشناسان خبره و با حضور اعضای کمیته‌های مسابقات و داوران، آموزش و مربیان و روابط عمومی امروز (چهارشنبه - 8 مرداد) در محل سالن کنفرانس فدراسیون بسکتبال برگزار شد.

محور گفت‌وگوهای مطرح شده در جلسه امروز بررسی بعضی از مفاد آیین‌نامه مسابقات، بررسی پیشنهاد زمان شروع لیگ برتر و لیگ یک (آقایان بانوان)، بررسی پیشنهاد تغییر نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در شرایط استثنایی فعلی و بررسی بسته‌های پیشنهادی ارائه شده از طرف کارگروه مسابقات برای برگزاری لیگ برتر بود.

براساس نظر اعضای شورای برنامه‌ریزی تاریخ شروع لیگ برتر مردان 24 مهر 1399، لیگ برتر بانوان 3 مهر 1399 و لیگ دسته یک مردان 4 مهر 1399 اعلام شد. مقرر شد در صورت ابلاغ هرگونه دستورالعمل اجرایی توسط ستاد مبارزه با کرونا در مورد تغییر زمان تاریخ‌های مذکور مجدد تصمیم‌گیری شود. جلسات توجیهی و قرعه‌کشی مسابقات طی دعوت‌نامه‌ای به تیم‌ها اعلام خواهد شد.

ضمن اینکه نحوه برگزاری مسابقات بسکتبال با اولویت سلامت ورزشکاران، مربیان و داوران و با اخذ نظرات و پیشنهادات مدیران عامل باشگاه‌ها بررسی و درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار