اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - October 31 2020
کد خبر: ۵۸۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی ما در نیمه دوم مقابل الشرطه عراق به ما مک کرد تا در شرایط مسابقه به مصاف الاهلی برویم.
کیهان ورزشی-
مجید نامجومطلق در نشست خبری بعد از بازی با الاهلی عربستان اظهار داشت: امروز بازیکنان استقلال یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشتند و یک بازی خوب انجام دادند. ما چون در یک لیگ فرسایشی حضور داشتیم بازیکنان فشار زیادی تحمل کردند.

وی افزود: یک تعداد از بازیکنان ما فشار زیادی را تحمل کردند و با وجود اینکه مصدوم بودند خود را به این بازی ها رساندند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: ما در اواخر بازی 2-3 بازیکن ما با گرفتگی عضلانی به میدان رفتند و در واقع غیرت نشان دادند. با همین شرایط توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. استقلال بیش از 30-40 میلیون هوادار دارد و جا دارد این برد را به آنها تقدیم کنم. این پیام را به هواداران استقلال می دهم که ا برای خوشحال کردن آنها در اینجا حضور داریم.

وی ادامه داد: در بازی قبل ما یک نیمه بد داشتیم چون بازیکنان ما از شرایط مسابقه دور بودند. البته قبول دارم یک نیمه بد داشتیم ولی در نیمه دوم آن بازی(دیدار با الشرطه) همه چیز خوب شد و آن 45 دقیقه  به ما کمک کرد بازیکنان ما در این مسابقه با شرایط مسابقه وارد زمین شوند و با تمام خستگی که از لیگ فرسایشی با خودمان آوردیم سعی کردیم فقط کار ریکاوری انجام دهیم.

نامجومطلق تاکید کرد: بازیکنان من امروز شاداب تر بودند ولی چون مصدومان زیادی داریم باید بازیکنان را از نظر ذهنی و البته بدنی  آماده کنیم که در بازی آتی هم چنین کیفیتی را به نمایش بگذاریم. با توجه به اینکه بازی ها هر 3 روز برگزار می شود کار سخت است و بازیکنان ما با این شرایط تا به حال فوتبال بازی نکردند.

سرمربی استقلال تصریح کرد: ما باید سعی کنیم شرایط خوبی را برای آنها فراهم کنیم تا با آمادگی کامل در بازی آینده وارد زمین شویم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار