اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - October 20 2020
کد خبر: ۵۹۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
هافبک جدا شده پرسپولیس گفت: وقتی شما خوابید می‌توان شما را بیدار کرد ولی وقتی خودتان را به خواب می‌زنید نمی‌توان شما را بیدار کرد.
کیهان ورزشی-

 محسن ربیع خواه پس از جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بعد از چند وقت رفتن و آمدن موفق شدم رضایتنامه‌ام را بگیرم و قراردادم را فسخ کردم. این اتفاق قطعا سخت است ولی قرار نیست تا ابد اینجا بمانم. هر کسی به هر تیمی برود، روزی باید آن تیم را ترک کند و این در فوتبال طبیعی است. 

ربیع خواه گفت: خدا را شکر این چهار سال در پرسپولیس برایم خیلی خوب بود. قهرمانی جام حذفی و لیگ برتر و همچنین نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا داشتیم.کلی افتخارات وجود داشت و خوشحالم که با افتخار در خدمت این تیم بودم. همکاری ما تمام شد. ان‌شا‌الله پرسپولیس به افتخارآفرینی‌هایش ادامه بدهد.

وی در خصوص مقصد بعدی خودش عنوان کرد: یکی دو پیشنهاد لیگ برتری دارم و سعی می‌کنم بهترین انتخاب را انجام بدهم. ان‌شاالله وقتی مشخص شد همه متوجه می‌شوند.

هافبک جدا شده پرسپولیس در مورد اینکه مورد اعتماد برانکو بود اما هجمه‌هایی علیه‌ش ایجاد شد، گفت: گله‌ای ندارم. گذشت زمان خیلی چیزها را در این چهار سال روشن کرد. یک سری مسائل وجود دارد. وقتی شما خوابید می‌توان شما را بیدار کرد ولی وقتی خودتان را به خواب می‌زنید نمی‌توان شما را بیدار کرد.

ربیع‌خواه در مورد اینکه مخاطب این جمله او چه کسی یا کسانی هستند گفت: من آن را بالا می‌اندازم هر کسی بخواهد آن را برمی‌دارد!

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد دلخوری‌هایی دارد گفت:‌ اصلا از نظر فنی دلخوری و گلایه ندارم. حق طبیعی هر مربی بازیکن مورد علاقه خودش را انتخاب کند. در مورد آن نمی‌توان گله‌ای داشت، نه من نه هرکس دیگری. از لحاظ رفتاری گله‌هایی است ولی در مورد آن دوست ندارم صحبت کنم.

ربیع‌خواه در خصوص اینکه آیا برای هواداران پرسپولیس دلتنگ می‌شود، گفت: قرار نیست جایی بروم، هنوز هستم و مخلص همه هواداران پرسپولیس هستم. فقط در خدمت تیمشان نیستم. همه روزهایی که با پرسپولیس بودم برایم خاطرات خوب بودند. سختی زیاد داشتیم ولی قهرمانی‌ها خاطرات خوب بودند. خاطرات خوبمان نسبت به خاطرات بد خیلی زیاد بودند و میتوان گفت خاطرات بد نداشتیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار