اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - December 04 2020
کد خبر: ۵۹۵۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
مدیر پروژه کمپ‌های تمرینی جام جهانی 2022 قطر اعلام کرد: تمام کمپ ها برای میزبانی از این رقابت ها آماده بهره برداری شدند.
کیهان ورزشی- 

علی الدوسری، مدیر پروژه آماده سازی کمپ های تمرین جام جهانی 2022 قطر در جدیدترین مصاحبه اش از آمادگی تمام کمپ ها برای این تورنمنت بین المللی خبر داد.

الدوسری در مصاحبه با نشریه «الرایه»، گفت: ما برای این رقابت ها که با 32 تیم برگزار می شود 40 کمپ تمرینی آماده کردیم. هر تیم برای خود یک زمین تمرین جداگانه دارد و 8 کمپ تمرین دیگر اضافه هم در شرایط اضطراری آماده بهره برداری تیم ها است.

وی افزود: هواداران فوتبال می توانند در مسابقات جام جهانی 2022 تجربه منحصر به فردی را داشته باشند چون می توانند در تمرینات تیم ملی کشورشان یا تیم محبوبشان حضور پیدا کردند و بلافاصله به ورزشگاه مسابقه نیز برسند چون زمین تمرین ها با ورزشگاه مسافت نزدیکی دارد.

این مسئول بلندمرتبه قطری در ادامه درباره میزبانی از تیم های شرق آسیا در لیگ قهرمانان آسیا 2020 گفت: ما برای تیم های شرق آسیا کمپ تمرین اضافه ای نسبت به تیم های غرب در اختیارشان قرار دادیم. پیش از این رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به میزبانی دوحه برگزار شد و دو کمپ تمرین میزبان غربی ها بود اما به دلیل تعدد کشورهای شرق ما تصمیم گرفتیم 3 کمپ تمرین در اختیار آنها قرار دهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار