حلول ماه مبارک رمضان را تبریک می گوییم      اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - April 20 2021
کد خبر: ۶۰۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
سى و چهارمين دوره لیگ بسکتبال کشورمان ، چند روزی است که بعد از یک وقفه 8 ماهه (به علت پاندمی کرونا) دوباره آغاز شده است . هرچند لیگ امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود اما متاسفانه به دلیل ابتلای بازیکنان چند تیم ، برخی از بازی ها به صورت معوق درآمده است . مسابقات در دو گروه هشت تیمی به صورت رفت و برگشت انجام می‌شود. هر تیم در این مرحله 14 بازی انجام می‌دهد و هشت تیم برتر به مرحله پلی‌آف صعود می‌کنند. درادامه ، بازیکنان و سرمربیان دو گروه الف و ب از نظرتان می گذرد : *کامران خطیبی
معرفی تیم های حاضر در سوپرلیگ بسکتبال ایران

معرفی تیم‌های گروه الف:

۱-شهرداری گرگان ۲ - پالایش نفت آبادان ۳- آویژه صنعت پارسا مشهد ۴ - اکسون تهران ۵- رعد پدافند هوایی مشهد ۶ - شورا و شهرداری قزوین ۷- خانه بسکتبال خوزستان ۸ - صنعت مس رفسنجان

** شهرداری گرگان:

بازیکنان: محمد جمشیدی، سینا واحدی، علیار نجفی، احمد بوستانیان، اشکان جعفری، یاسین کلاسنگیانی، کیوان ریاعی، روزبه ارغوان، نوید رضایی فر، سعید صالحی، حسن علی اکبری، رهام کبیر، امیرحسین عشقی ، پری پتی و مایک رستم پور

سرمربی: مهران شاهین طبع

** پالایش نفت آبادان:

بازیکنان: امیر صدیقی، حامد سهراب نژاد، سعید داورپناه، آرن داودی، محمد حسن زاده، رسول مظفری، سالار منجی، اشکان خلیل نژاد، عدنان دورقی وعدنان شاوردی

سرمربی: حماد سامری

** آویژه صنعت پارسا مشهد:

بازیکنان: علی نصیری، مهدی افخمی، ابوالفضل سیدی، مجید صادقی، صالح فروتن، علیرضا علیزاده، سجاد ابراهیمی، مبین شیخی، امیر حسین تاتاری ، نیکولا یفتیچ والکساندر پونیاوویچ

سرمربی : سرجان ایوانویچ

**اکسون تهران:

بهشاد عرب زاده،محمد رضا تقی لو،محمد حسین پور،رضا مرادی،ماتیار احمدپور،دانیال نوروزی،احسان شاکری،امیر مهدی شفائی ،علی کاشانی،میثم عابدی جبلی،محسن مرادخانی،علیرضا صادقی،امیر حسین رضائی فر،زوران ورکیچ و کورین داریوس هنری

سرمربی : البرز آبکناری

**رعدپدافند هوایی مشهد :

بازیکنان: محمدرضا کاظمی، نیما فتحی خامنه، ناصر علیمردانی، محمد امین کمالوند، سجاد سلمانی، صالح مرادیان، فرشاد دژستان، امیرحسین روستا، محمدباقر شرفی، ادریس عمرانی، محمد طالاری، سپهر بیات، حسن زنگنه، امید کریمی، محمد حسین غدیری، مهدی عاطفی نسب ومصطفی رضایی

سرمربی: جمال صیفی

**شورا و شهرداری قزوین:

بازیکنان: سجاد پذیرفته، رضا رنجبر، احسان دلیرزهان، مجید صالحى، امیر طاهرخانی، امیررضا شه روش، سامان طاهرپور، پدرام فخفورى، پارسا معینى، علیرضا امیریان، محمد براری، یعقوب شلوشی، محمد حیدری، ویورلی آستین و مالکوم گرنت

سرمربی: محمدرضا اسلامی

**خانه بسکتبال خوزستان:

بازیکنان: علی دورقی، کیومرث رومیانی زاده، سید محمد طباطبایی، آرش ثابتی اقدم، حسام رضایی ، ستار شیخ، ابوالفضل محسنی، احمد قاطع، محمد مهدی صیدی و حسین شعبانی

سرمربی: بهرام رمضان

**صنعت مس رفسنجان:

بازیکنان: وحید اسلامی، اصغر کاردوست، مهدی مرادی نسب، سعید محمدی، محمد خالقی فر، محمدرضا مرادیان، محمد شهریان، مصطفی نجاتی، محمد مهدی برزگر، مصطفی رضایی و محمد خالقی فرد

سرمربی: سید امیر هاشمی

معرفی تیم‌های گروه ب:

۱- شیمیدر قم ۲ – مهرام تهران ۳ – شهرداری بندرعباس ۴ – ذوب آهن اصفهان ۵- صنعت مس کرمان ۶ – جوانان ۲۰۲۰ (کوچین آمل) ۷– آینده سازان تهران ۸– نیروی زمینی ا. ج. ا تهران

**شیمیدر قم

بازیکنان: رافی درغوکاسیان، امیرحسین آذری، احسان صمدی، ارسلان کاظمی، مهدی اسماعیلی، عماد سلمانی، میرو قازاری مقدم، مهراد آتشی، علی دریایی، وحید حاجیان، علی عسگری نژاد، نوید خواجه زاده، مرتضی طاهری، کلوین آمایو و ایلوی وارگاس

سرمربی: مصطفی هاشمی

**مهرام تهران:

بازیکنان: صمد نیکخواه بهرامی، مهدی کامرانی، میثم میرزایی، مسعود سلیمانی، حامد حسین زاده، آرمان زنگنه، محمد اوجاقی، متین جلالیان، امیرحسین خندان،محسن عسگرنیا، علیرضا مرتضوی و مالیک ترنت

سرمربی: علی آرزومندی

**شهرداری بندرعباس:

بازیکنان: علی جمشیدی، محمد جواد خدابخشی، امید قاری نژاد، محمد یزدان پناه، مجید رنجبری،عبدالصمد سرودی، اسحاق حاتمی فر، واعظ محمودی نسب، نیما راهی زاده، محمد امین درویشی، علی قریشی و هارالد ساپریکیناس

سرمربی: رضا هنگام پور

**ذوب آهن اصفهان:

بازیکنان: محمدرضا اکبری، پیام کیانی، محمدرضا بهرام زاد، علیرضا مرتضوی، مجید رحیمیان، فرید اصلانی، وحید دلیرزهان، سجاد مشایخی، محمد ترابی، محمد یوسف وند و دوین سوئیتنی

سرمربی: فرزاد کوهیان

**صنعت مس کرمان:

بازیکنان: شایان پورکاوه، مهدی بنی اسدی، رضا آذرشاه، ابراهیم بیگی، محمدرضا فلاحت، محسن عابدی، رامین میرزایی، نورویل کری، دوین مارتین، مهدی جعفری

سرمربی: محمد کسایی پور

**جوانان ۲۰۲۰ (کوچین آمل):

بازیکنان: محمد مهدی لک زایی، محمد هادی لک زایی، امیرحسین یازرلو، جلال آقامیری، نصرت یازرلو، متین آقاجانپور، پارسا فلاح، رضا نظری کیا، محمد مهدی رحیمی، بهنام جمعه زاده، علی شهریاری، محمد مهدی دهقان زاده، سورنا علیزاده، پیتر گریگوریان و علیرضا نقدی پور

سرمربی: محمدرضا نوری

**آینده سازان ایران:

بازیکنان: احسان توکلی، فرنود ملک لو، محمد امین صداقت، مهران معراجی، سید محمد حسینی، محمد امینی، صفا نکوئی، محمد متین مرشدی، علی جمالی، رضا داود نوری، مازیار نبی و سپهر قنبری

سرمربی: حسن نگهداری

**نیروی زمینی ا. ج. ا تهران:

بازیکنان: پویا یخچالی، خشایار علی اکبری، علیرضا زینال زاده، علیرضا خزرک، رضا نادری، شهریار قلی نژاد، حسن لک، علیرضا رستمی، مهران رضایی، رسول محمدی، سید مهدی قریشی

سرمربی: امیرحسین شاهین طبع

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار