اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - July 24 2021
کد خبر: ۶۰۱۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بیانیه‌ای را در اعتراض به تکرار اشتباهات داوری در بازی دوم این تیم منتشر کرد.
کیهان ورزشی- 

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هفته اول لیگ برتر می‌توانست مقابل فولادخوزستان به سه امتیاز شیرین دست پیدا کند اما در آخرین لحظات بازی با اشتباه داوری یک پنالتی علیه این تیم گرفته شد تا از بازی برده به تساوی 2-2 قناعت کند.

شاگردان رحمان رضایی به امید تکرارنشدن اشتباهات داوری در هفته دوم به مصاف ماشین سازی رفتند اما اخراج بحث برانگیز بازیکن ذوب‌آهن در دقیقه یک مسابقه بازهم صدای اعتراض سبزپوشان اصفهان را بلند کرد.

به همین خاطر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن با انتشار بیانیه‌ای نسبت به عملکرد تیم داوری در مسابقه روز گذشته واکنش رسمی این باشگاه را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است:

"سالی که نکو بود بهارش پیدا شد

فقط خدا باید به داد ذوب آهن برسد

آقایان مدیر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه کسی باید پاسخ گوی حقوق پایمال شده ذوب آهن کبیر که ظاهرا تصمیم و اراده ای به قطع این سلسله اشتباهات داوری بحث برانگیز و مایوس کننده بر علیه تیم فوتبال باانگیزه ذوب آهن وجود ندارد را بدهد؟

در پاسخ به اعتراضات به حق ذوب آهن هیچ جوابی به غیر از تایید حق پایمال شده ذوب آهن وجود ندارد. به راستی چه کسی و چگونه باید پاسخ گوی باشگاه مظلوم ذوب‌آهن، تیم سختکوش، هواداران دلسوز و کارکنان سخت کوش ذوب آهن اصفهان (مادر صنعت کشور) باشد؟

هفته دوم لیگ بیستم فوتبال کشور  هم برگزار شد و بازهم شاهد تکرار مکررات بودیم. خدایا ویروس کرونا را از کره خاکی بردار و به دادمان برس چون به تنهایی داوری‌های مسابقات تیم ذوب آهن خودش همه مارا خواهد کشت. حداقل شاید کرونا برود واین مسابقات باحضور خبرنگاران و هواداران برگزار شود تا دیگر هیچ فردی چنین قضاوتی نکند.

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با انگیزه، در دومین دیدارخود در ورزشگاه شهید حاج قاسم سلیمانی تبریز مقابل ماشین سازی تبریز قرار گرفت تا یک دیدار جذاب و دیدنی را به نمایش بگذارد اما...

دو هفته مدیران باشگاه، کادر فنی و هواداران عزیز ذوب آهن تلاش کردند تا تیم ذوب آهن خاطرات تلخ دیدار اول را به فراموشی بسپارد و با انگیزه در مسابقه پیش رو حضور یابد. غافل از اینکه این افراد نمی‌دانستند که همگی زورشان به بازسازی روحیه یک تیم خواهد رسید اما زورشان به یک نفر نخواهد رسید آن‌هم داوری که هرچه بخواهد قضاوت می‌کند. جالب تر اینکه این قضاوت نادرست و ناعادلانه در مقابل دیدگان رئیس کمیته داوران افتاد که در این مسابقه از قضا ناظر داوری مسابقه هم بود.

جالب تر اینکه در دیدار اول در دقیقه 94 قضاوت ناعادلانه شد و در دیدار دوم در دقیقه یکم مسابقه به ناحق و با تصمیم اشتباه داور سلاخی شدیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار