اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - March 05 2021
کد خبر: ۶۲۵۹۲
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال زیر بارش باران و در غیاب سه بازیکن این تیم برگزار شد.
کیهان ورزشی-

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 در مجموعه ورزشی اکباتان در شرایطی برگزار شد که پیش از آغاز برنامه‌های تاکتیکی، ووریا غفوری با حضور در محل تمرین جلسه‌ای را سرمربی تیمش برگزار کرد. در این نشست، فکری خواسته‌های خود را به غفوری منتقل کرد و از وی خواست با جدیت بیشتر در تمرینات و بازی‌های استقلال حضور داشته باشد. غفوری نیز که روز گذشته به دلیل مصدومیت، تمرین را ترک کرده بود، امروز بدون مشکل پا به پای بازیکنان در تمرین گروهی حضور داشت. 

*سیاوش یزدنی در تمرین امروز استقلال حضور نداشت. دلیل غیبت وی سرماخوردگی عنوان شده است.

* رشید مظاهری همچنان به دلیل مشکل از ناحیه کمر در تمرینات آبی‌پوشان حضور ندارد. البته ظاهرا این بازیکن امروز به کادرفنی استقلال اعلام کرده دچار سرماخوردگی شده است و برای اطمینان تست کرونا داده و مهدی قائدی نیز باز هم خود را به کادرفنی معرفی نکرد. قائدی بعد از بازی با سپاهان در تمرینات تیمش شرکت نکرده و با وجود اینکه گفته می‌شود سرما خورده است، اما ظاهراً مدت بیماری وی کمی طول کشیده است. قائدی روز گذشته تست کرونا را پست سر گذاشت که البته جواب آن منفی بوده است.

* برخلاف شایعات، محمد دانشگر در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت و پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. 

* داریوش شجاعیان که دیدار گذشته استقلال را از دست داده بود امروز بدون مشکل در برنامه گروهی آبی‌پوشان حضور داشت.

* در ابتدای تمرین، بازیکنان به گرم کردن پرداخته و سپس زیرنظر کادرفنی کار تاکتیکی انجام دادند. در ادامه فوتبال درون‌تیمی برگزار شد که این مسابقه دست‌گرمی 70 دقیقه طول کشید. 

* شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال که به تازگی دوران آسیب‌دیدگی را پشت سر گذاشته امروز در برنامه گروهی این تیم حضور داشت. 

تیم فوتبال استقلال روز سه‌شنبه 5 اسفند در رفسنجان به مصاف مس خواهد رفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار