اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - April 15 2021
کد خبر: ۶۲۷۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
در آغاز رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی اوکراین، ۶ نماینده ایران به روی تشک رفتند که حاصل آن ۳ پیروزی و ۳ شکست بود.
کیهان ورزشی-

رقابت های پنج وزن نخست تورنمنت بین المللی کشتی آزاد و فرنگی مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین از ساعت ۱۳ امروز(جمعه) در شهر کی یف در حال برگزاری است.

در نخستین روز این رقابت ها ۶ نماینده ایران در ‌کشتی آزاد و فرنگی برابر حریفان خود به روی تشک رفتند که حاصل آن ۳ پیروزی و ۳ شکست بود.

در کشتی فرنگی سجاد عباس پور در ۵۵ و مهدی بالی در ۹۷ کیلوگرم در دور نخست برابر رقبای خود پیروز شدند اما محمدرضا مختاری در ۷۲ کیلوگرم مقابل حریف ارمنستانی شکست خورد.

در کشتی آزاد نیز محمدصادق فیروز پور در وزن ۷۴ کیلوگرم در دور نخست پیروز شد اما قلی زادگان در ۵۷ و امیرحسین فیروزپور در وزن ۸۶ کیلوگرم برابر رقبایشان تن به شکست دادند.

نتایج کشتی گیران ایران در دور نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

در وزن ۵۵ کیلوگرم سجاد عباس پور در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر واچسلاو بایراکتار از اوکراین را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان می رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست مقابل مالخاز آمویان قهرمان جوانان جهان از ارمنستان با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شد و باید منتظر رسیدن این کشتی گیر به دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر جهانگیر توردیف دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان را مغلوب کرد وی در دور سوم به مصاف آرتور شاهینیان دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان می رود.

کشتی آزاد:

در وزن ۵۷ کیلوگرم قلی زادگان در دیدار نخست با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل محمودجاد شاوکاتوف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان مغلوب شد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه شانس مجدد به کار خود ادامه دهد.

 در وزن ۷۴ کیلوگرم محمدصادق فیروزپور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفرایشاک بوخورس از الجزایر را شکست داد وی در دور سوم به مصاف اشرف آشیروف از آذربایجان می رود. 

در وزن ۸۶ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست مقابل عثمان گوجن دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از ترکیه با نتیجه ۸ بر ۸ مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده ها برای ادامه کار حضور یابد.

برچسب ها: کشتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار