اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - April 15 2021
کد خبر: ۶۲۷۸۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
پزشک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در نیم فصل اول مسابقات و پس از سفر به آبادان، کرونا به صورت اپیدمی در تیم ما شیوع پیدا کرد و نگرانیم این اتفاق بازهم برای ما تکرار شود.
کیهان ورزشی- 

امیرحسین شریفیان پور در مورد شرایط پزشکی-بهداشتی تیم ذوب‌اهن اصفهان اظهار داشت: روز گذشته کلیه بازیکنان مربیان و عوامل اجرایی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مورد آزمایش تست کوید ۱۹ قرار گرفتند که خوشبختانه پاسخ کلیه تست ها منفی اعلام شد.

پزشک ذوب‌‌آهن با ابراز نگرانی از سفر این تیم به شهر اهواز برای بازی با فولاد در هفته شانزدهم لیگ برتر، گفت: در نیم فصل اول مسابقات و پس از سفر به آبادان، در شرایط کرونایی تعدادی از بازیکنان‌مان به این ویروس مبتلا شدند که پس از بازگشت علیرغم رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی به صورت اپیدمی در تیم ما شیوع پیدا کرد تا جایی که در بازی با شهر خودرو کلاً ۱۳ بازیکن در اختیار داشتیم نگرانی ما از این است که این اتفاق بازهم برای ما تکرار شود.

وی افزود: کلیه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم اما چه تضمینی وجود دارد افرادی که در این سفر با آن‌ها در تماس هستیم مانند عوامل برگزاری مسابقه، عوامل ترانسفر، افراد حاضر در فرودگاه و عواملی که در هتل‌ها حضور دارند، این پروتکل‌ها را رعایت کرده باشند؟ آن هم در شرایطی که خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته است. علاوه بر بازیکنان و عوامل تیم، خانواده آن‌ها نیز نگرانی‌های زیادی بابت حضور تیم در خوزستان دارند و این ایام را با استرس سپری می‌کنند. ما مکاتبات لازم را با فدراسیون فوتبال انجام داده‌ایم امیدواریم که این بازی هم ختم به خیر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار