اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - April 15 2021
کد خبر: ۶۲۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
ورزشکار مطرح اسکواش ایران دست به حرکت جوانمردانه ای زد و در تمام طول مسابقه با حریف مصدوم خود مدارا کرد.
کیهان ورزشی-

سمیع‌الله قاصدآبادی که در مسابقات اسکواش رنکینگ بین المللی که در حیدرنیای تهران  برگزار می شود به مصاف علیرضا شاملی دیگر ملی پوش ایران رفت و زمانی که مچ  دست شاملی به شدت آسیب دیده بود  و او  ضربات طرف دست آسیب دیده خود را نمی توانست پاسخ دهد و به سختی قادر به اجرا  بود  ضربات وارده به حریف را به سمتی هدایت کرد تا مصدومیت این بازیکن افزایش پیدا نکند.

شاملی که مجبور بود برای حفظ رنکینگ بین المللی  خود تا پایان بازی در زمین بازی حاضر باشد با دست مصدوم خود تا آخرین لحظه بازی کرد.

قاصد آبادی حتی در زمانی از بازی که می توانست با پیروزی 11 بر صفر رنکینگ خود را به بهترین شکل افزایش دهد و به رنکینگ ارزشمند  شاملی  لطمه  وارد کند در مقابل چشمان تماشاگران و شبکه های مجازی که پخش زنده میشد  توپ را راهی  اوت  کرد تا این پیام را القا کند که زمین ورزش محیط رفاقت ها و ارزش ها و حرمت هاست.

در پی این اقدام ارزشی رئیس فدراسیون کشورمان در ویامی ضمن تبریک و تشویق سمیع‌الله قاصدآبادی با اهدای  یک راکت حرفه ای کمیاب  از این حرکت بازیکن پهلوانانه در مسابقاتی که با نام شهدای نیروی دریایی ارتش گره خورده ،تقدیر کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار