اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - October 20 2021
کد خبر: ۶۶۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
باشگاه پرسپولیس از کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخواست بخشش یحیی گل‌محمدی را کرد.
کیهان ورزشی-
به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با استناد به مفاد آیین‌نامه انضباطی فوتبال ایران و مستندات قانونی، لایحه خود در اعتراض به رأی صادره از سوی کمیته ‌انضباطی فدراسیون فوتبال در ارتباط با محرومیت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و استیناف‌خواهی نسبت به آن را جهت بررسی در کمیته استیناف، تقدیم فدراسیون فوتبال ایران کرد.

در این لایحه همچنین از کمیته استیناف خواسته شد با توجه به نزدیک بودن بازی بعدی پرسپولیس و غیر قابل بازگشت بودن رأی در صورت اجرای محرومیت سرمربی تیم در این مقطع حساس از رقابت‌ها، با صدور دستور موقت برای توقف اجرا تا زمان رسیدگی موافقت کنند.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد با توجه به اینکه موارد استناد برای صدور حکم اتفاق نیفتاده است و یحیی گل‌محمدی شامل آن نمی‌شود، درباره این رأی بازنگری مقتضی صورت بگیرد.

ایمان حسین‌پور شرف‌شاد در این ارتباط گفت: در لایحه‌ای که تنظیم شده، اعتراض خود را بر اساس مفاد آیین‌نامه مقررات انضباطی فوتبال ایران ارائه کردیم. تشخیص این که نتیجه رأی چه خواهد شد، در صلاحیت کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران است. در لایحه به چند مورد اشاره داشتیم و هواداران باید بدانند همچنان موضوع را با جدیت پیگیری می‌کنیم. تأکید مدیرعامل باشگاه نیز همیشه بر همین مساله است.

وی افزود: حسب متن آیین‌نامه انضباطی، در ماده 55 به صراحت آمده «برای شخص دریافت‌کننده کارت قرمز، علاوه بر یک مسابقه محرومیت که متحمل آن می‌شود، مجازات دیگری در نظر گرفته خواهد شد». یحیی گل‌محمدی هم در صحنه مورد نظر از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرده بود.

حسین‌پور شرفشاد عنوان کرد: همچنین با توجه به این که فاصله بازی‌ها بسیار کم است و بازی بعدی را پیش‌رو داریم، از کمیته استیناف خواسته شده در صورتی که بررسی لوایح و صدور رأی زمان‌بر است، با صدور دستور موقت، برای تعویق اجرای حکم تا زمان رسیدگی و صدور رای نهایی موافقت کنند.

برچسب ها: پرسپولیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار