اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - September 23 2021
کد خبر: ۶۶۴۸۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:نشان داده‌ایم از لحاظ فنی یکی از تیم های خوب ایران هستیم و امیدوارم فردا شاهد یک بازی فنی و تاکتیکی از جانب هر دو تیم باشیم.
کیهان ورزشی-

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی مقابل تراکتور اظهار داشت: قبل از هر چیز برای تمام مردم عزیز کشورمان آروزی سلامتی دارم و ان شالله همیشه سالم و سلامت باشند.امیدوارم در این روزهای کرونایی رعایت پروتکل‌ها را فراموش نکنیم. بازی خیلی حساسی مقابل تیمی که برای کسب سهمیه آسیا انگیزه دارد پیش رو داریم، با توجه به تغییراتی که در کادر فنی تراکتور ایجاد شده و با آمدن فیروز کریمی روند خیلی خوبی را به دست آورند و فوتبال خیلی خوبی را در چند بازی‌ که از این تیم دیدیم ارائه کردند. 
 
  وی افزود: فکر می‌کنم تجربه‌ای کریمی در فوتبال ایران خیلی به تراکتور کمک کرد و توانست این تیم را جمع و جور کند. ما هم انگیزه‌ متفاوت برای قهرمانی داریم که می‌تواند خیلی کمک‌مان کند و برگ برنده پرسپولیس وجود همین انگیزه است. *برای هواداران می جنگیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: بچه‌ها هم برای انجام دادن یک بازی خوب آماده هستند، در این مدت تمریناتمان بیشتر ریکاوری بوده و بیشتر روز گذشته توانستیم تمرین متوسط تاکتیکی انجام بدهیم. می‌دانیم همه هواداران چشم‌به راه و منتظر یک نتیجه خوب و برد مقابل تراکتور هستند. برای آنها می‌جنگیم، و برای رسیدن به این برد باید خیلی انرژی گذاشته و تلاش کنیم.باید تمرکز کرده و آرامش خوبی در بازی داشته باشیم تا بتوانیم تاکتیک حمله‌ای خود را ارائه کنیم. 
  گل محمدی ادامه داد: امیدوارم بازی خوبی باشد و در هر صورت نتیجه به نفع پرسپولیس رقم بخورد. انگیزه‌های دو تیم متفاوت و زیاد است و همین انگیزه‌ها سبب یک بازی خوب بین تراکتور و پرسپولیس می‌شود. آنها تیم فنی و خوبی هستند. ما هم نشان داده‌ایم از لحاظ فنی یکی از تیم های خوب ایران هستیم. در کل فکر می‌کنم فردا شاهد یک بازی فنی و تاکتیکی از جانب هر دو تیم باشیم.
  وی در پاسخ به این سوال که چه مقدار احتمال می‌دهد پرسپولیس با بردن تراکتور به کسب پنجمین قهرمانی‌ متوالی‌اش در لیگ برتر نزدیک شود گفت: هدف و راه ما مشخص است. دو بازی تا قهرمانی پیش رو داریم و به بچه‌ها گفته‌ام به نتایج تیم‌های دیگر نباید توجه داشته باشند. فقط باید تمرکزمان روی این دو مسابقه و به ویژه دیدار با تراکتور باشد. سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و عملکرد خودمان سبب قهرمانی می‌شود. باید تمرکز خوبی داشته باشیم تا ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی برابر تراکتور انجام بدهیم.  
 گل محمدی در باره وضعیت حامد لک پس از درگیری‌اش با  یک توپ‌ جمع‌کن در بازی با ماشین‌سازی اظهار داشت: از دید من آن اتفاق حرکت ناپسندی بود و آن را تایید نمی‌کنم. اما می‌خواهم این موضوع بررسی شود که چرا توپ جمع‌کن حریف پشت دروازه ما ایستاده و فحاشی کرده است و چرا چند دوربین زوم کرده بودند تا از اتفاقات احتمالی فیلمبرداری کنند. حتما باید این مسئله واکاوی و بررسی شود، اما حرکت لک از نظر من خوب نبود. قطعا کمیته انضباطی باشگاه هم نسبت به این مورد واکنش نشان خواهد داد، اما تمام جوانب و علت مسئله را هم در نظر می‌گیرد و بررسی می‌کند که چرا حامد را تحریک کردند تا چنین اتفاقی رخ بدهد. حتما این موضوع بررسی جامع و کاملی نیاز دارد.  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه گفت: در بحث ایجاد انگیزه از جانب باشگاه واقعا ضعیف عمل می‌شود. شاید جای صحبت کردن در باره مسائل مالی و پاداش‌ها نیست، اما باشگاه در این موضوع واقعا ضعیف عمل کرده، می‌دانیم مشکلات زیادی دارند، اما از زیر سنگ هم شده باید برای این دو بازی پول جور می‌کردند، زیرا در مقطع تاریخی از دوران پرسپولیس هستیم و فکر نمی‌کنم دیگر این تیم بخواهد چنین روزهایی را تجربه کند که برای کسب قهرمانی پنجم فقط دو بازی پیش رو داشته باشد. مقداری بی‌خیالی باشگاه اذیت‌مان می‌کند اما از مشکلات هم باخبر هستیم. امیدوارم تا قبل از دیدار با تراکتور انگیزه خوبی به بچه‌ها بدهند، اما انگیزه ما به حدی است که به مسائل مالی فکر نکنیم. با این وجود این مسائل در ایجاد انگیزه بیشتر بی‌تاثیر نیست.   
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار