اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      ولادت حضرت فاطمه (س)، روز زن و روز مادر مبارک باد      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - January 27 2022
کد خبر: ۶۹۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: درخواست ما این است که در شهرآورد هفته بعد تماشاگر داشته باشیم.
کیهان ورزشی- 

سهیل مهدی در یک برنامه رادیویی در خصوص حضور تماشاگران در ورزشگاه ها اظهار داشت: طبق این که فردا بخشی از بازی‌های لیگ برگزار می‌شود، تکلیف حضور تماشاگران فعلا معلوم نیست و باید دستورالعمل لازم صادر شود اما تا الان هیچ دستوری ارسال نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه لیگ در سطح کشور برگزار می‌شود هواداران تمام تیم‌های لیگ می‌خواهند که به ورزشگاه بروند و این قابل قبول نیست که فقط یک شهر بتواند هواداران را در اختیار داشته باشند، ضمن احترام به هواداران خوشحال هستیم که در همه شهرها تماشاگران بتوانند وارد ورزشگاه شوند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در خصوص آمادگی ورزشگاه‌ها در شهرهای مختلف گفت: آماده‌سازی ورزشگاه‌ها برمی‌گردد به استان و باشگاه ها و آن ها باید شرایط خود را درک کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه تیم‌ها بتوانند از 60 درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها استفاده کنند، تصریح کرد: قبل از هر چیز باید مجوز داشته باشیم و شرایط هم فراهم شود. سامانه بلیت فروشی هم وصل به سامانه بلیت الکترونیکی است که بر اساس استانداردهای تعیین شده باشد. در این شرایط هواداران می‌توانند به سامانه وصل شوند تا ما بتوانیم کنترل‌ها را انجام دهیم.

مهدی در خصوص باز شدن در ای ورزشگاه‌ها به روی تماشاگران تاکید کرد: این بحث، بحث زیرساختی است و امکان بلیت‌فروشی هم وجود دارد و قبل از هر چیزی تیم‌ها باید برنامه‌ریزی داشته باشند تا هواداران همه استان‌ها بتوانند وارد ورزشگاه شوند. در بازی اول و دوم هفته گذشته نظم خوبی بود و این به ما کمک می‌کند در هفته‌های بعد بتوانیم که ورود تماشاگران را آزاد کنیم. فکر می‌کنم به این هفته نباید اکتفا کنیم و رویکرد مثبتی نمی‌توانیم داشته باشیم. من احساس می‌کنم اگر شور و هیجان کاهش پیدا کند، پروتکل‌ها بهتر رعایت می‌شوند.

وی در خصوص دربی هفته بعد گفت: این درخواست ما است که در شهرآورد هفته بعد تماشاگر داشته باشیم و بدون تماشاگران کنترل این بازی سخت است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اظهار داشت: در هفته جاری برنامه بازی های هفته نهم تا پانزدهم را اعلام می‌کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار