اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      ولادت حضرت فاطمه (س)، روز زن و روز مادر مبارک باد      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - January 25 2022
کد خبر: ۷۰۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
مسئول کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال گفت: از اول هم قرار بود نتایج مرحله اول در مرحله دوم محاسبه شود و چیزی نیست که به یک باره تصمیم گرفته باشیم.
کیهان ورزشی-
مرحله اول مقدماتی لیگ برتر بسکتبال روز گذشته  با برگزاری 112 مسابقه به پایان رسید و قرار است از چهارشنبه هفته جاری مرحله دوم مقدماتی آغاز شود.

در این بین برخی تیم‌ها به محاسبه نتایج مرحله اول در مرحله دوم اعتراض دارند و معتقدند پیش از آغاز فصل چنین چیزی عنوان نشده بود و فدراسیون به یک باره این تصمیم را گرفته است.

در همین زمینه فرهاد زحمتکش، مسئول کمیته مسابقات بسکتبال در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه از ابتدا هم قرار بود محاسبه شود، گفت: در جلسات لیگ اصلا چنین سوالی و مسئله ای از طرف هیچ یک از تیم‌ها عنوان نشد که محاسبه می‌شود یا خیر. بنای ما از همان ابتدا محاسبه مرحله اول در دوم بود و چیزی نیست که الان تصمیم گرفته باشیم.

وی ادامه داد: مگر می‌شود نتایج 112 مسابقه ای که در مرحله اول برگزار شده را نادیده بگیریم. اگر اینطور بود اصلا چرا برگزار می‌کردیم. قرار نیست مسابقه ای برگزار شود و در ادامه لیگ بی ارزش باشد. اگر حرفی را عوض کرده باشیم، اعتراض دوستان درست است، اما اصلا در افکار ما اینچنین نبوده است که محاسبه نشود.

زحمتکش گفت: مرحله دوم را برای این قرار دادیم که تیم ها تقاضا داشتند که بازی ها بیشتنر شود. اگر قرار باشد که محاسبه نکنیم، تیم ها مسابقات را جدی نمی‌گیرند و فقط به پلی آف فکر می‌کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
آخرین اخبار