اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      ولادت حضرت فاطمه (س)، روز زن و روز مادر مبارک باد      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - January 25 2022
کد خبر: ۷۰۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
نفرات برتر پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور مشخص شدند.
کیهان ورزشی-

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه‌ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم از صبح روز (چهارشنبه ۲۲ دی ماه) در مجموعه ی آزادی شهر گرگان در حال برگزاری است و امشب (جمعه) با مشخص شدن نفرات برتر اوزان ده گانه به پایان رسید.

بر این اساس اسامی نفرات برتر پنج وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) ۲- محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف)

۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- علی اکبر فضلی (مازندران) ۳- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران)

۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی (مازندران) ۲- بهمن تیموری (کرمانشاه) ۳- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران)

۹۲ کیلوگرم: ۱- امیرحسین فیروزپور (مازندران) ۲- احمد بذری (مازندران) ۳- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- سید مهدی هاشمی (مازندران)  ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف)

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال پنج وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:
فینال: داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی)، برنده ۵ ضربه فنی - محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳
رده بندی:
مجید داستان (تهران)، برنده (محمد ملکی وزن کشی نکرد)
سعید انوری (همدان الف)، برنده ۱۱- محمد نامجومطلق (گیلان) ۴

۷۰ کیلوگرم:
فینال: محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران)، برنده ۶ – اکبر فضلی (مازندران) ۵
رده بندی:
یوسف کامرانی (همدان الف)، برنده ۱۰ – عزت اله لشگربلوکی (گلستان الف) صفر
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده (امیرحسین مقصودی وزن کشی نکرد)

۷۹ کیلوگرم:
فینال: علی سوادکوهی (مازندران)، برنده ۲ – بهمن تیموری (کرمانشاه) ۱
رده بندی:
مصطفی قیاسی (لرستان)، برنده (علی شکوری مازندران وزن کشی نکرد)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران)، برنده ۸ – محمدحسین نوروزیان (کردستان) ۲

۹۲ کیلوگرم:
فینال: امیرحسین فیروزپور (مازندران)، برنده ۹- احمد بذری (مازندران) ۷
رده بندی:
مهدی حاجیلوئیان (همدان الف)، برنده ۷ – امیر محمدی (خراسان شمالی) صفر (مصدوم شد)
سبحان اصغری (گلستان الف)، برنده ۱۲ - عادل حق بین (گیلان) ۲

۱۲۵ کیلوگرم:
فینال: یداله محبی (کرمانشاه)، برنده ۷ ضربه فنی – سید مهدی هاشمی (مازندران) ۱
رده بندی:
محمد مرادی (کرمانشاه)، برنده ۲ – محمد علی تبار (گلستان) صفر
علیرضا گرزبر (لرستان الف)، برنده - (امین طاهری وزن کشی نکرد)
برچسب ها: کشتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
آخرین اخبار