اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۰۴ تير ۱۴۰۱ - June 25 2022
کد خبر: ۷۳۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
جزئیات توافق ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن با رئال مادرید اعلام شد که کاملا به نفع ستاره تیم ملی فرانسه است.
کیهان ورزشی-

نشریات اسپانیایی امروز از توافق نهایی کیلیان امباپه ستاره پاری سن ژرمن با رئال مادرید خبر دادند و انتقال این بازیکن به برنابئو را تقریبا قطعی می دانند.

طبق گزارش های رسیده از اسپانیا، امباپه در نهایت با پاداشی چرب و دستمزدی نجومی در مذاکرات پایانی اش با رئال رضایت داد تا قرارداد امضا کند.

طبق توافق حاصل شده امباپه برای انتقال به رئال پاداشی 100 میلیون یورویی به جیب می زند. این میزبان از پاداش به یک بازیکن در تاریخ باشگاه مادریدی بی سابقه است و بیشترین رقم به شمار می آید.

قرارداد امباپه با رئال 4 تا 6 ساله خواهد بود. دستمزد ستاره فرانسوی در برنابئو سالیانه 40 تا 60 میلیون یورو خواهد بود یعنی دستمزد 5 برابری نسبت به کریم بنزما هموطن و کاپیتان تیمش دریافت خواهد کرد.

البته این تمام توافق بین طرفین نبود بلکه امباپه درآمد تصویربرداری را به نفع خود کرد. طبق توافق صورت گرفته قرار شده 80 درصد درآمد حقوق تصویربرداری به جیب ستاره فرانسوی می رود و تنها 20 درصد به باشگاه می رسد.

این درحالیست که پیش از این رئال هیچگاه چنین آپشنی را برای بازیکنانش در تاریخ نگذاشته بود. رئال با کسب درآمد 50 درصدی بیشترین سهم را از حق تصویربرداری در تاریخ رئال به جیب زده بود ولی امباپه رکورد ابرستاره پرتغالی را شکست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها