اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت می گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - August 07 2022
کد خبر: ۷۴۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
در ادامه مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا، میرهاشم حسینی و موسایی با کسب مدال نقره به کار خود در این رقابت ها پایان دادند.
کیهان ورزشی- 

روز دوم از بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا به مبارزه تکواندوکاران اوزان ۵۸- و ۷۴- کیلوگرم مردان، ۴۹- و ۶۲- کیلوگرم زنان اختصاص دارد که هر دو نماینده تیم مردان کشورمان به دیدار نهایی راه پیدا کردند.

مهدی حاج موسایی در وزن ۵۸- کیلوگرم، برای کسب مدال طلا به مصاف «بائه سئو» از کره جنوبی رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود نماینده کره جنوبی به پایان رسید و حاج موسایی به مدال نقره بسنده کرد. این تکواندوکار مدال طلای مسابقات جهانی سال 2019، مدال طلای مساببقات قهرمانی آسیا در سال 2020 را دارد.

 موسایی دور نخست «مارک خلیفه» از لبنان دور دوم «هارون خان» از پاکستان را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. حاج موسایی در این مرحله به دیدار «اسرایلوف» نماینده ازبکستان رفت و به برتری دست یافت و به فینال مسابقات راه پیدا کرد.

میرهاشم حسینی نیز در وزن ۷۴- کیلوگرم پس از شکست حریففان خود به فینال مسابقات راهی یافت. وی در فینال به مصاف جایسانوف از ازبکستان رفت و در نهایت با نتیجه 2 بر صفر بازی را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

حسینی پس از یک دور استراحت به مصاف «سیویانگ» از چین رفت و با برتری کار خود را آغاز کرد. در ادامه به مصاف «یانگ لای» از ویتنام رفت و دومین پیروزی خود را به دست آورد. حسینی در این مرحله نیز در دو راند متوالی «هائوهونگ» از تایلند را شکست داد و به مبارزه پایانی رسید.

این رقابت ها از روز جمعه سوم با حضور تکواندوکاران تیرماه در کره جنوبی آغاز شده است و تا روز دوشنبه هفتم تیرماه ادامه دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار