اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت می گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - August 12 2022
کد خبر: ۷۵۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
سفر خانوادگی کادر سرپرستی بازی‌های کشورهای اسلامی انتقاداتی را از سوی اهالی ورزش به دنبال داشته است.
کیهان ورزشی- 

به نقل از فارس، بازی‌های کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مرداد در قونیه برگزار خواهد شد و کادر سرپرستی برای حل برخی مشکلات کاروان چند روز زودتر از شروع بازی‌ها به قونیه سفر کرد اما در این بین‌ همراهی برخی افراد با کادر سرپرستی انتقاداتی را به اینکه این سفرها، خانوادگی است؛ وارد کرده است که در راس آنها می‌توان به سفر هادی ساعی به عنوان کمک سرپرست کاروان با پسرش اشاره کرد. 

در حالی که حدود ۲ روزی است که دهکده بازی‌ها باز شده و کشورهای شرکت‌کننده اجازه ورود به آن را پیدا کرده‌اند اما اصغر رحیمی سرپرست کاروان به همراه هادی ساعی و عاطفه اسلامیان از روز ۵ مرداد به قونیه سفر کردند. 

سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در واکنش به سفر زودهنگام کادر سرپرستی، عنوان کرد: این موضوع با هماهنگی بود چون ۱۲ مورد داشتیم که لازم بود هماهنگی انجام شود. مانند تغییرات ۷ مورد در کشتی، والیبال و تیراندازی با کمان. این در حالیست که لیست بسته شده بود. طبق جلسه قرار شد دوستان از نزدیک با ستاد بازی‌ها موضوع را حل کنند.

وی اما هیچ صحبتی در خصوص سفر خانوادگی کادر نکرد تا این سوال و شائبه مطرح شود که دلیل این سفر توریستی چیست؟ چرا ساعی که باید به عنوان کمک سرپرست تمام تمرکز خود را روی کارهای کاروان بگذارد فرزندش را همراه خود آورده که در صفحه شخصی خود هم تصاویری از حضورش را منتشر کرده است؟ هزینه‌های پرداخت شده برای این سفر از جیب بیت‌المال بوده یا شخصی پرداخت شده است؟

این ها سوالاتی است که اهالی ورزش به دنبال پاسخ و شفاف سازی درباره آن است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار