سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) را تسلیت می‌گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - October 06 2022
کد خبر: ۷۵۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
اتحادیه فوتبال اروپا برای مصاف تیم‌های فوتبال ناپولی و رنجرز در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان تصمیمی جدید اتخاذ کرده که به مذاق هواداران تیم اسکاتلند خوش نیامده است.
کیهان ورزشی-

اتحادیه فوتبال اروپا پس از موکول کردن بازی تیم‌های ناپولی و رنجرز از سه‌شنبه به امشب، حالا تصمیم جدیدی درباره این بازی اتخاذ کرده است. در پی مرگ ملکه بریتانیا و برگزاری مراسم خاکسپاری او با آن در اسکاتلند و انگلیس، نه تنها بازی‌‌های هفته هفتم لیگ برتر انگلیس لغو شدند، بلکه تغییراتی در برنامه نمایندگان بریتانیایی حاضر در لیگ قهرمانان اروپا که این هفته میزبان بودند، ایجاد شد. از جمله آنها تغییر زمان برگزاری بازی رنجرز و ناپولی است که قرار بود شب گذشته (سه‌شنبه) برگزار شود اما به دلیل کمبود نیروهای پلیس برای تأمین امنیت بازی در گلاسکو به امشب موکول شد. اکنون نهاد حاکم بر فوتبال اروپا تصمیم گرفته برای ادای احترام بیشتر به ملکه، این بازی را بدون سرود معروف لیگ قهرمانان برگزار کند.

در واقع یوفا تصمیم گرفته به تیم‌های بریتانیایی اجازه دهد که این هفته، مسابقات اروپایی‌شان را به بدون تشریفات اولیه شامل بردن پرچم و بنر به مرکز میدان و سرود مسابقات برگزار کنند.

مسابقات این تیم‌ها با یک دقیقه سکوت برگزار خواهد شد و هر بازیکنی که بخواهد نیز می‌‌تواند با بازوبند مشکی به میدان برود.

درهمین حال گزارش شده که برخی تیم‌های بریتانیایی از یوفا درخواست کرده‌اند که به جای سرود لیگ قهرمانان، سرود ملی‌شان پخش شود که البته یوفا آن را رد کرده است. برخی منابع محلی دیگر نیز اعلام کرده‌اند که هواداران رنجرز بی‌توجه به تصمیم اتخاذ شده درباره بازی‌شان مقابل ناپولی، قصد دارند سرود ملی‌شان را بخوانند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار