PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - November 28 2022
کد خبر: ۷۷۰۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۹
کاپیتان تیم ملی انگلیس گفت: من به کسب عنوان آقای گلی یا بدست آوردن کفش طلا فکر نمی‌کنم و مهمترین موضوع برای من قهرمانی در جام جهانی است.
کیهان ورزشی-
هری کین در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: تیم ملی ایران را سرسخت می‌دانم، تیمی که در دفاع قوی است. اصلا بازی ساده‌ای نداریم و نمی‌توانیم به راحتی دروازه آنان را باز کنیم.

کاپیتان تیم ملی انگلیس در خصوص قهرمانی اظهار داشت: من در جام جهانی 2018 بازی کردم و تجربه خوبی بدست آوردم. مسائل فوتبال به سرعت تغییر می‌کند ولی باید از آن لذت ببریم و خودمان را پیشرفت دهیم. تیم خوب و جوانی داریم و فکر می‌کنم باید در زندگی از اندک فرصت‌ها، نهایت استفاده را برد. در این مدتی که در تیم ملی انگلیس بازی کردم، نهایت توانم را گذاشتم و در این رقابت نیز تمام انرژی‌ام را خواهم گذاشت.

وی اظهار داشت: من به کسب عنوان آقای گلی یا بدست آوردن کفش طلا فکر نمی‌کنم. مهمترین چیز برای من قهرمانی در جام جهانی است.

وی در رابطه با شکستن رکورد وین رونی اظهار داشت: بله هدفم است، یک روزی قطعا به تعداد گل‌های رونی می‌رسم. البته من تمام تمرکزم به بازی است و می‌خواهم با تیم به پیروزی برسم. من تمام سعیم این است که برای هم‌تیمی‌هایم موقعیت‌سازی کنم.

کاپیتان تیم ملی انگلیس اظهار داشت: رونی بازیکنی بزرگ است که من همیشه از بچگی‌ام او را به عنوان یک الگو می دیدم. برایم افتخار بزرگی است که بتوانم به رکورد او برسم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار