PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - November 28 2022
کد خبر: ۷۷۰۶۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
ستاره تیم ملی فوتبال سنگال که جام جهانی را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد نخستین پیام خود را منتشر کرد و به حمایت از هم تیمی های خود پرداخت.
کیهان ورزشی- 

به نقل از اسپورت، سادیو مانه یکی از بازیکنان بدشانس جام جهانی ۲۰۲۲ لقب گرفت.

مانه امید اصلی سنگالی ها برای درخشش در جام جهانی قطر بود اما این بازیکن باوجود تلاش های زیادی که برای او انجام دادند در نهایت نتوانست در این رقابت بزرگ به میدان رود.

فدراسیون فوتبال سنگال قبل از آنکه جام آغاز شود اعلام کرد که مانه نیاز به عمل جراحی دارد و به همین خاطر جام جهانی را از دست خواهد داد.

این ستاره سرشناس و محبوب سرانجام واکنش نشان داد و در پیامی به حمایت از هم تیمی های خود پرداخت.

او نوشت: وقت بخیر دوستان. بعد از آسیب دیدگی که داشتم پیام حمایتی را برای شما می نویسم. خدا رو شکر جراحی خوبی داشتم و همه چیز به خوبی پیش رفته است. می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از همه شما تشکر کنم که از من حمایت کردید و در کنارم بودید. تیم ملی فوتبال ما در نخستین بازی خود به مصاف هلند می رود و اطمینان دارم که شما در همه بازی ها بهترین عملکرد را خواهید داشت و پایانی  خوبی را رقم می زنید. همه سنگالی ها پای تلویزیون شما را تشویق خواهند کرد. اطمینان دارم که بازیکنان مثل همیشه مردانه خواهند جنگید. زنده باد سنگال.

تیم ملی فوتبال سنگال در نخستین بازی خود در جام جهانی به مصاف هلند خواهد رفت. در دیگر بازی این گروه قطر میزبان به مصاف اکوادور رفت و با دو گل شکست  خورد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار