PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - September 26 2023
کد خبر: ۸۱۷۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷
مربیان تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا پس از اقدام رئیس فدراسیون فوتبال این کشور استعفا کردند.
کیهان ورزشی-

فیفا به مدت 90 روز، لوئیز روبیالس را از تمام فعالیت‌های ورزشی محروم کرد و از سمتش به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا تعلیق شد.

این مجازات فیفا در حالی رخ داد که بسیاری انتظار داشتند که روبیالس در روز جمعه در نشست خبری از سمت خود کناره‌گیری کند ولی صراحتاً اعلام کرد که او قصدی برای این کار ندارد.

اقدام او واکنش‌های بسیاری را نیز به همراه داشت و حتی تیم ملی زنان اسپانیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که در صورت عدم برکناری روبیالس دیگر حاضر به بازی نخواهند بود.

در پی این اتفاق، کادر فنی تیم ملی زنان اسپانیا که به مقام قهرمانی دنیا رسیده بود، استعفا کرد تا اوضاع در فوتبال این کشور پیچیده‌تر شود.

کادر فنی تیم ملی اسپانیا البته به غیر از سرمربی تیم به نام خورخه ویلدا از سمت خود کناره‌گیری کردند تا به نوعی اعتراض خود را نسبت به اقدام غیراخلاقی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا نشان دهند.

روبیالس پس از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی فوتبال زنان،‌ در جشن قهرمانی اقدامی غیراخلاقی با جنی هرموسو انجام داد. او سریعاً از کار خود پشیمان شد و عذرخواهی کرد ولی نخست وزیر اسپانیا نیز اعلام کرد که تنها عذرخواهی کافی نیست و او باید کناره‌گیری کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار