PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - September 26 2023
کد خبر: ۸۲۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲
جذب مهاجم خارجی توسط مدیران پرسپولیس یک بار دیگر اختلافات بین کادرفنی و مدیران این باشگاه را نشان داد.
کیهان ورزشی-

روز گذشته باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که نبیل باهویی مهاجم سوئدی_ مراکشی را به خدمت گرفته تا نام این بازیکن در لیست آسیایی سرخ‌پوشان قرار بگیرد.
 این در حالی است که این بازیکن هنوز در تست‌های پزشکی ایفمارک حضور پیدا نکرده و به نظر می‌رسد ثبت این قرارداد منوط به ارائه تست‌های پزشکی و پشت سر گذاشتن آن باشد. 
 قرارداد این بازیکن و رسانه‌ای شدن آن با واکنش‌هایی روبرو شده و هواداران پرسپولیس در فضای مجازی استقبال خوبی از این بازیکن که رزومه خوبی هم ندارد نکردند.
 این موضوع باعث شده تا از حالا این بازیکن زیر فشار سنگین هواداران و رسانه‌ها قرار بگیرد و احتمالا عملکرد باهویی تحت الشعاع قرار بگیرد.
 از طرف دیگر مطلع شدیم یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس صبح روز گذشته با جذب این بازیکن مخالفت کرده و مشخص نیست مدیران باشگاه با چه استدلالی این بازیکن را به خدمت گرفته‌اند.
 همین مخالفت گل‌محمدی حالا وضعیت این بازیکن را بغرنج کرده و این شایعه شنیده می‌شود که شاید باهویی حتی به محل تمرین پرسپولیس راه داده نشود! 
 جذب این بازیکن یک بار دیگر ناهماهنگی مدیریت پرسپولیس با سرمربی این تیم را نشان داد و حالا باید دید در این مناقشه، حرف کدام طرف به کرسی خواهد نشست؛ هر چه که هست گل‌محمدی در این شرایط قصد استفاده از این بازیکن را فعلا ندارد مگر اینکه اتفاقاتی در این راه به وجود بیاید تا شاهد موضوعات دیگری باشیم!  
برچسب ها: پرسپولیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار