PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳ - July 19 2024
کد خبر: ۸۲۰۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹
برای میزبانی شایسته از النصر عربستان حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هماهنگی‌های زیادی صورت گرفته است.
کیهان ورزشی-

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه 28 شهریور در ورزشگاه آزادی میزبان النصر عربستان خواهد بود که این بازی با توجه به حضور ستاره‌هایی همچون کریستانو رونالدو، مانه و ... از اهمیت زیادی برخوردار است.
 در پی همین موضوع در روزهای اخیر چندین جلسه هماهنگی برای هر چه بهتر برگزار شدن این بازی تشکیل شد. 
 پیش از ظهر امروز جلسه‌ای با حضور مسؤولان فدراسیون فوتبال، حراست، باشگاه پرسپولیس، شورای تأمین و... برگزار شد تا هماهنگی‌های لازم برای حضور ستارگان فوتبال دنیا در تهران صورت بگیرد. 
قرار است جلسه دیگری تا روز یکشنبه برگزار شود و آخرین مسائل و موارد مورد نظر مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.
 در پی این جلسات مشخص شد که هتل اسپیناس پالاس محل اسکان تیم النصر عربستان خواهد بود و حفاظت ویژه‌ای از محل اسکان این تیم و بازیکنانش صورت خواهد گرفت.
همچنین به احتمال فراوان، مشاور عالی رئیس فدراسیون فوتبال عربستان برای تماشای این دیدار حساس به تهران خواهد آمد تا در ورزشگاه آزادی این بازی را از نزدیک تماشا کند.
 از آنجایی که این بازی پشت درهای بسته و بدون حضور هواداران انجام خواهد شد، به همین دلیل سختگیری بسیار زیادی برای حضور افراد در ورزشگاه آزادی انجام خواهد پذیرفت به طوری که نمایندگان ای‌اف‌سی اعلام کرده‌اند که فقط مقامات ارشد فدراسیون فوتبال و مسؤولان بلندپایه دو تیم می‌توانند جهت تماشای این بازی در قسمت‌های مشخص شده ورزشگاه حضور پیدا کنند و به همین دلیل مقررات سختگیرانه‌ای برای وجود افراد به محل برگزاری بازی اعمال خواهد شد.  
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار