هفته بسیج گرامی باد      شهادت حضرت فاطمه (س) را تسلیت می گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲ - November 28 2023
کد خبر: ۸۳۲۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۸
 آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از بازی با هنگ‌کنگ با حواشی جالبی همراه شد‌.
کیهان ورزشی-

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با هنگ‌کنگ از ساعت ۱۸ امروز با حضور تمام نفرات در زمین ورزشگاه دستگردی آغاز شد.
 * پیش از آغاز تمرین شوخی خداداد عزیزی با سامان قدوس و شجاع خلیل‌زاده منجر به خنده این ۲ بازیکن شد.     
* پس از ورود بازیکنان به زمین آنها در قالب گروه‌های مختلف به تمرین نگه داشتن توپ روی هوا مشغول شدند. در این بخش کریم انصاری فرد، علیرضا جهانبخش، رامین رضاییان، مهدی طارمی و سعید عزت اللهی در یک گروه قرار داشتند که هر کدام از انها توپ را روی زمین می‌انداخت دیگران با انگشت به گوش او ضربه می‌زدند. 

 *کریم انصاری‌فرد و مهدی طارمی دستان خود را در مقابل دوربین یک عکاس به حالت نشان دادن قلب درآوردند که علیرضا جهانبخش به شوخی خطاب به طارمی گفت بزرگ شو. در ادامه در شرایطی که خداداد عزیزی کنار زمین ایستاده بود، جهانبخش به مشاور فنی تیم ملی گفت: آیا در زمان شما  کریم باقری هم از این کارها انجام می‌شد که عزیزی هم اعلام کرد آقای طارمی واقعا متاسف هستم. پس از این شوخی‌ها مهاجم تیم ملی با گرفتن توپ کنار گوش و خم کردن گردن خود به عزیزی گفت شما از این کارها انجام می‌دادید.
 * تماشاگران که برخلاف بازی قبلی نتوانستند با حضور روی سکوها تمرین را تماشا کنند از پشت نرده‌ها مشغول این کار شدند.
 * در بخشی از تمرین رضاییان و حاج صفی بازی سنگ، کاغذ، قیچی انجام دادند‌. 
 *ملی پوشان پس از انجام دادن تمرینات بدنی در گوشه ای از زمین، به سمت هواداران که پشت نرده‌ ایستاده بودند رفتند و برای آنها دست زدند. 
 * دروازه‌بان‌ها از ابتدا زیر نظر دینکا آلین تمرینات اختصاصی را پیگیری کردند.
* در ادامه شاگردان قلعه‌نویی با گرفتن دست‌های همدیگر گام برداشته و ناگهان با رها کردن دست‌ها به سمت مختلف دویدند که این تمرین با شادی زیادی  دنبال شد. 
 * مسئولان تیم ملی پس از اتمام ۲۰ دقیقه از خبرنگاران درخواست کردند محل تمرین را ترک کنند اما پس از لحظاتی هواداران توانستند روی سکو مستقر شوند. 
 * مهدی نبی پس از غیبت در تمرین روز گذشته در این جلسه تمرینی شرکت کرد.
 * یکی از هواداران در اواخر تمرین به کنار زمین رفت و از حسین کنعانی‌زادگان خواست پیراهن تیم ملی و توپ را برای او امضا کند. 
 * ملی‌پوشان در اواخر تمرین به سانتر از جناحین و ارسال ضربات ایستگاهی برای گلزنی پرداختند.
 * در زمان سرد کردن تعدادی از بازیکنان رامین رضاییان، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، سعید عزت اللهی، رضا اسدی، مهدی طارمی، محمد محبی، آریا یوسفی، کریم انصاری‌فرد ضربه ایستگاهی زدند.  
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار