PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳ - July 19 2024
کد خبر: ۸۴۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷
سرمربی تراکتور گفت: شرایط تراکتور بسیار خوب بوده و از جهات مختلف بهتر شده‌ایم.
کیهان ورزشی- 

پاکو خمس در نشست خبری قبل از بازی با چوکا تالش در خصوص شرایط تیم، اظهار کرد: شرایط تیم بسیار خوب بوده و از عملکرد بازیکنان در تمرینات رضایت دارم و وضعیت تیم از جهات مختلف بهتر شده است. بازیکنان با آمادگی بالا از تعطیلات نیم فصل بازگشتند و عملکرد مطلوبی در تمرینات و بازی‌های تدارکاتی داشتند.

او در رابطه با اینکه آیا به اهداف برنامه‌ریزی شده در اردوی آنتالیا دست یافته‌اید؟ بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف‌مان، برگزاری تمرینات مناسب بود که آمادگی بالای بازیکنان، به ما در رسیدن به اهدافمان کمک کرد.

خمس ادامه داد: برگزاری دیدارهای تدارکاتی یکی دیگر از اهداف‌مان بود که این دیدارها به ما کمک کرد تا تیم به شرایط مسابقه بازگردد. نکاتی را برای دیدار فردا به بازیکنان گفته‌ام که امیدوارم به آن نتیجه مطلوب دست یابیم. 

سرمربی تراکتور در رابطه با کیفیت تیم حریف، گفت: بازی‌های چوکا را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم بازی آسانی نداریم؛ چرا که در چمن مصنوعی بازی خواهیم کرد و به این شرایط عادت نداریم. تراکتور باید با جدیت کار کند. هیچ حریفی در فوتبال کوچک نیست. اگر در سطح همیشگی خودمان باشیم، می‌توانیم پیروز شویم و امیدوارم بازیکنان در سطح همیشگی باشند.

خمس درباره عملکرد تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا و شانس بالا برای رسیدن به فینال و کسب جام قهرمانی، بیان کرد: تیم ملی تا اینجای کار عملکرد خوبی داشته و رسیدن به نیمه نهایی در سطح آسیا، کار سختی است. بازی با قطر آسان نخواهد بود و شاهد یک دیدار در سطح بالا خواهیم بود. برای تیم ملی ایران در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به فینال مسابقات رسیده و قهرمان شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: