PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - May 19 2024
کد خبر: ۸۵۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۱
سوال یک خبرنگار درباره آینده لوئیس انریکه باعث عصبانیت شدید رئیس باشگاه پاری سن ژرمن شد.
کیهان ورزشی-

پاری سن ژرمن در دیدار برگشت برابر بوروسیا دورتموند در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مانند بازی رفت با یک گل شکست خورد تا از صعود به فینال بازماند.

به نوشته لوپاریزین، ناصر الخلیفی بدشانسی را دلیل اصلی شکست برابر بوروسیا دورتموند دانست.

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن بعد از بازی گفت: فوتبال گاهی اوقات عادلانه نیست. ما مستحق این شکست نبودیم و واقعا بسیار ناراحت هستیم. ۴ توپ به تیر دروازه زدیم. توپ در هر دو بازی رفت و برگشت نمی خواست که وارد دروازه حریف شود. به بوروسیا دورتموند تبریک می گویم. آنها باتوجه به پیروزی در هر دو بازی رفت و برگشت شایسته صعود به فینال بودند.

او درباره دلیل ناکامی تیمش گفت: به نظرم بدشانسی و بدشانسی. زدن ۴ توپ به تیر افقی و عمودی در یک بازی؟ چنین چیزی را قبلا ندیده بودم. باوجود شکست به این تیم افتخار می کنم. ما تیمی را برای آینده ساخته ایم. کم سن و سال ترین تیم لیگ قهرمانان اروپا بودیم و آینده برای ما است. به نظرم شایسته نتیجه ای بهتر از این بودیم. هدف ما صعود به فینال و بیشتر از آن بود. در ۵ سال اخیر سه بار به نیمه نهایی صعود کرده ایم و این دستاورد بزرگی است.

در پایان سوال یک خبرنگار باعث عصبانیت شدید ناصر الخلیفی شد. این خبرنگار پرسید که آیا با این نتیجه لوئیس انریکه در تیم می ماند که رئیس پاری سن ژرمن با عصبانیت جواب داد: این چه سوالی است؟ آیا تو از فوتبال چیزی می فهمی؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها