PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - May 19 2024
کد خبر: ۸۵۸۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۴
مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، توضیحاتی را در خصوص تغییر نام باشگاه استقلال ارائه کرد.
کیهان ورزشی-

عبدالعلی علی‌‎عسکری در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی درخصوص مباحث اخیر پیرامون تغییر نام تیم استقلال، اظهار داشت: کنسرسیومی از گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ۸۵ درصد سهام شرکت استقلال ایران را خریداری کرده و این موجب مسرت و افتخار ماست که در کنار هواداران پرشمار این تیم، ان‌شالله به تعالی این تیم و ورزش کشور بویژه در عرصه‌های بین‌المللی کمک خواهیم کرد.
وی افزود: در خصوص تغییر نام شرکت استقلال ایران مباحثی در جریان است و این رویه در هلدینگ خلیج فارس وجود دارد که شرکت‌های تابعه، پسوند خلیج فارس را داشته باشند منتها اولویت اول ما حفظ نام استقلال ایران برای این شرکت است.

علی عسکری گفت: تمام تلاش خود را در این راستا می‌کنیم اما در صورتی که مراجع ذی‌صلاح بر حذف پسوند ایران اصرار داشته باشند با هماهنگی با وزارت ورزش و طبق قانون تجارت و ضوابط حاکم بر شرکت‌های بورسی، درباره تغییر پسوند شرکت استقلال ایران اقدام خواهیم کرد.
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، ادامه داد: تمام تلاش ما برای موفقیت استقلال است و این نام زیبا بر روی تیم استقلال برقرار خواهد ماند.برچسب ها: استقلال تهران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها