لیگ برتر والیبال؛ شکست سایپا و صدرنشینی سپاهان/ پیروزی هراز آمل مقابل شهرداری قزوین
کیهان ورزشی-
تیم سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال مقابل سایپا به پیروزی رسید و با 10 پیروزی صدرنشین لیگ برتر شد. دو تیم مدعی و پرمهره لیگ، ست نخست را پایاپای آغاز کردند. امیر حسینی پاسور و کاپیتان سایپا در این بازی اعتراضاتی به نحوه قضاوت داور داشت که با کارت زرد جریمه شد. چند دفاع روی تور مؤثر از بازیکنان سپاهان، جریان بازی را به سود تیم اصفهانی تغییر داد و نتیجه ست نخست، 25 بر 21 به سود سپاهان رقم خورد.

دفاع روی تور، عامل روحیه‌بخش بازی برای دو تیم بود. سر و صدای شادی بعد از امتیاز بازیکنان به نوعی بود که حداکثر تأثیر منفی را روی روحیه حریف داشته باشد. سایپا و سپاهان تا امتیاز 23 پا به پای هم پیش آمدند، ولی این ست نیز 25 بر 23 به سود سپاهان ثبت شد. آماده نبودن پاسور دوم تیم سایپا، دست مصطفی کارخانه را برای تغییر تاکتیک در این بازی بسته بود.

بازیکنان سپاهان پس از گرفتن دو ست، کمی بازی را ساده در نظر گرفتند و همین فرصتی برای سایپای با انگیزه شد تا در ست سوم 22 بر 25 برنده شود. سپاهان در ست چهارم هم سر حال‌تر از سایپا نشان داد و بازی کرد، ضمن اینکه اشتباهات بازیکنان سپاهان به ویژه در سرویس کمتر بود. سپاهان در ست چهارم نیز 25 بر 18 برنده ست و 3 بر یک پیروز بازی شد.

محمود افشاردوست عضو هیئت رئیسه و دبیر پیشین فدراسیون والیبال و رضا تندروان سرمربی تیم فولاد سیرجان، میهمانان ویژه این بازی بودند.

در بازی دیگری که در سالن فدراسیون والیبال انجام شد، هراز آمل 3 بر صفر شهرداری قزوین را شکست داد و به هشتمین پیروزی خود رسید. تیم‌های صدرنشین فولاد سیرجان و شهرداری ارومیه در این هفته استراحت کردند.