آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - June 17 2019
کد خبر: ۳۹۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۸
ملی پوش بسکتبال گفت: معاف شدن از خدمت سربازی خواسته همه مدال آوران بود و رهبری این لطف بزرگ را در حق ما کرد.

کیهان ورزشی-


روزبه ارغوان در مورد معاف شدنش از خدمت سربازی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این اتفاق افتاد و رهبر عزیز لطف بزرگی در حق ورزشکاران بخصوص بسکتبالی‌ها کرد. ملی پوشان تلاش‌های زیادی در چند سال گذشته کرده و حدود 12-10 سالی را در اردوها بودند و مقام‌هایی را کسب کردند اما طوری نبود که معاف شوند اما امسال این اتفاق افتاد لطف رهبری بود و ما هم از او تشکر می‌کنیم. 

وی ادامه داد: ورزشکاران زیادی حالا شانسی برای قهرمانی نداشتند اما در مقام‌های دوم و سوم قرار می‌گرفتند و این  انتظار را داشتند که از خدمت سربازی معاف شوند و درنهایت این کار انجام شد. 

* به شرایط سخت عادت کرده‌ایم

ملی‌پوش بسکتبال پتروشیمی در پاسخ به این سوال که اردوهای تیم ملی را پشت سر گذاشتیم و پس از آن در باشگاه‌های آسیا حاضر شدند و حالا هم در لیگ برتر بازی می‌کنند آیا خسته نیستند، گفت: خستگی وجود دارد اما بچه‌های ما چند سالی است که به این شرایط ساخت عادت کردند و فکر می‌کنند می‌توانند کنار بیایند. در لیگ هم شرایط خوبی داریم و کم‌کم آماده  می‌شویم و در هفته‌های بعدی قطعا بهتر خواهیم شد. 

* چیزی برای از دست دادن نداریم و باید مثل یک سرباز بجنگیم 

ارغوان درمورد دو دیدار آینده تیم ملی در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی بسکتبال مقابل استرالیا و فیلیپین اظهار داشت: باید در این مسابقه همه بچه‌ها تمام تلاش خود را بکنند شرایط سختی است و ما هم چیزی برای از دست دادن نداریم. بسکتبال مانند یک خانواده است و همه با تمام کم و کاستی‌ها باید در زمین مسابقه مثل یک سرباز برویم و برای مملکت خود بجنگیم. اتفاقی که در چند سال گذشته هم افتاده است و همه از جان و دل مایه گذاشته‌اند. 

 

* بردن استرالیا دور از دسترس نیست

وی با اشاره به اینکه استرالیا تیم بسیار قدرتمندی است،‌ گفت: ما هم به خودمان ایمان داریم در بازی‌های آسیایی جاکارتا هم اگر یکسری اتفاقات نمی‌ا فتاد قطعا قهرمان می‌شدیم. ژاپن هم توانسته استرالیا را شکست دهد و بردن این تیم دور از دسترس نیست از سوی دیگر فیلیپین هم در زمین خودش خیلی قدرتمند است و در مجموع این دو بازی بسیار سرنوشت‌ساز است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار