اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - July 05 2020
کد خبر: ۴۹۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
تیم اترک خراسان شمالی از حضور در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد کناره‌گیری کرد.
کیهان ورزشی- 

مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور در حالی روز جمعه اول آذرماه با حضور 4 تیم راه یافته از دور مقدماتی این مسابقات در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود که اعضای تیم کشتی آزاد اترک به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان تصمیم به کناره‌گیری از حضور در این مسابقات گرفته‌اند.

تیم‌های بازار بزرگ ایران و اترک خراسان شمالی به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه «الف» و تیم‌های تا ثبت جهانی توس و دانشگاه آزاد مازندران بعنوان تیم‌های اول و دوم گروه «ب» به مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور راه یافته‌اند.

بهروز یاری، مدیر فنی تیم کشتی آزاد اترک خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: در حالی‌که قرار بود مسئولان تیم به دلیل حضور در جمع 4 تیم برتر و مرحله نیمه‌نهایی 40 درصد دیگر از مطالبات کادرفنی و کشتی‌گیران را پرداخت کنند، اما این اتفاق هنوز نیفتاده است. به همین دلیل با ارسال نمابری به فدراسیون کشتی رسما از حضور در دیدار نیمه‌نهایی انصراف دادیم.

این در حالی است که مسئولان استان خراسان شمالی شهر بجنورد را به عنوان میزبان جام باشگاه‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان معرفی کرده‌اند، اما هنوز موفق به پرداخت مطالبات اعضای تیم خود هم نشده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار