اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - May 28 2020
کد خبر: ۵۳۸۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
شیوع ویروس کرونا و توقف لیگ‌های معتبر اروپایی باعث سقوط آزاد ارزش تیم‌های حاضر در 5 لیگ معتبر اروپا شده است.
کیهان ورزشی- 

شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف جهان تمامی فعالیت‌ها را به حاشیه رانده است. اغلب فعالیت‌ها متوقف شده‌اند و در عرصه ورزش هم هیچ فعالیتی صورت نمی‌گیرد و تمامی لیگ‌های فوتبال تعلیق شده است.

پیکارهای فوتبال در 5 لیگ معتبر اروپا کاملا متوقف شده است و هیچ رقابتی برگزار نمی‌شود. همین مسئله باعث شده که تیم‌های فوتبال با ضررهای مالی جدی روبرو شوند و این در شرایطی است که این موضوع همچنان ادامه دارد و قطعا ضرر مالی باشگاه‌های فوتبال ادامه خواهد داشت.

در حال حاضر تیم‌های حاضر در 5 لیگ معتبر اروپا به دلیل عدم برگزاری بازی‌ها و عدم حضور تماشاگران، اسپانسرها و حق پخش، به شدت از نظر مالی در فشار هستند و با افت درآمد هنگفت مواجه شده‌اند.

بنا بر اعلام ترانسفرمارکت بیشترین ضرر را لیگ برتر انگلیس کرده است. این لیگ معتبر اروپایی که همواره پردرآمدترین لیگ در قاره سبز بود با توقف مسابقات بیشترین ضرر را داشته است.

لیگ برتر پیش از این 9 میلیارد و 710 میلیون یورو ارزش داشت و حالا با سقوط یک میلیارد و 840 میلیون یورویی مواجه شده است و ارزش آن به 7 میلیارد و 870 میلیون یورو مواجه شده است.

پس از لیگ برتر، لالیگا اسپانیا یک میلیارد و صد میلیون یورو ارزش خود را از دست داده است و سری آ ایتالیا هم سقوط ارزشی بالغ بر یک میلیارد و 30 میلیون یور داشته است.

بوندس لیگای آلمان با کاهش ارزش 908 میلیون یورویی مواجه شده است و لوشامپیونه فرانسه هم کاهش 671 میلیون یورویی داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار