اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - July 05 2020
کد خبر: ۵۵۷۷۹
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
مرد شماره یک تنیس دنیا از ابتلای خود و همسرش به ویروس کرونا خبر داد.
کیهان ورزشی-
 به نقل از پایگاه خبری اسپورت‌کلوب صربستان، نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان اعلام کرد که نتیجه تست دوپینگ خود و همسرش مثبت بوده است.

جوکوویچ برگزار کننده تورنمنت دوستانه تنیس «آدریا تور» در صربستان و کرواسی بود و به خاطر آن هم به شدت مورد انتقاد واقع شد. شدت انتقادات از وی بعد از ابتلا گریگور دیمیتروف، یکی از ستاره‌هایی که به دعوت ستاره صرب در آدریاتور شرکت کرد، افزایش یافت و حالا خود او چهارمین فرد شرکت کننده در این تورنمنت نمایشی است که تست کرونایش مثبت اعلام شده است.

جوکوویچ که برای حضور در فینال جام آدریاتور به کرواسی سفر کرده بود، پس از لغو فینال در پی اعلام ابتلای دیمیتروف به کرونا، به صربستان بازگشت و در بدو ورودش از او و تمامی اعضای خانواده‌اش تست کرونا گرفته و مشخص شد که او و همسرش هم به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

دارنده 17 قهرمانی در گرنداسلم‌ها گفت: «بلافاصله پس از ورودمان به بلگراد از ما تست گرفتند و نتیجه تست من و یلنا مثبت اعلام شد. تست کرونا فرزندان‌مان اما منفی بود. تمامی کارهایی که در یک ماه گذشته انجام دادیم از جمله برگزاری تورنمنت با نیت خالص و اهداف خیرخواهانه بوده است. هدف از تورنمنتی که برگزار کردیم، جمع‌آوری کمک‌های بشردوستانه با کمک تنیسورهای منطقه بود تا سپری کردن این دوره سخت برای مردم آسان‌تر شود. زمانی تورنمنت را برگزار کردیم که شیوع ویروس کاهش یافته بود و باور داشتیم که با رعایت معیارهای بهداشتی می‌توانیم جلوی ابتلای‌مان را بگیریم. بابت ابتلای تمام افرادی که در این تورنمنت به کرونا مبتلا شدند شدیداً متأسفم. اکنون هم توصیه‌های پزشکان را اجرا می‌کنم و امیدوارم که تعداد افراد مبتلا بیشتر نشود. دو هفته قرنطینه خواهم بود و 5 روز بعد دوباره تست کرونا می‌دهم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها