اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت می گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - August 07 2022
کد خبر: ۷۴۹۷۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵
در پایان مسابقات مقدماتی رقابت های پنج وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان 2 نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و دو نمایده راهی دیدار رده بندی شدند.
کیهان ورزشی-
در پایان مسابقات مقدماتی رقابت های پنج وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان، محمدرضا اسدی در وزن 51 کیلوگرم و ابراهیم الهی در وزن 60 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و امیرمحمد نوازی در وزن 45 کیلوگرم و عرفان علیزاده در وزن 92 کیلوگرم در دیدار رده بندی حضور دارند.

مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان از ساعت 14 امروز (به وقت ایران) در شهر رُم ایتالیا در حال برگزاری است.

نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۴۵ کیلوگرم امیرمحمد نوازی دور اول با نتیجه 6 بر صفر و ضربه فنی ریکاردو بونانو از ایتالیا را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی عظیم بردی آشیرگولیف از ترکمنستان با نتیجه ۱۲بر ۱ به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نوازی در دیدار نیمه نهایی با نتیجه 8 بر 2 مغلوب دومنیک مونارتو از آمریکا شد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن ۵۱ کیلوگرم محمد رضا اسدی پس از استراحت در دور اول استراحت، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر دانیل کارتیف از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی با نتیجه ۱۱ بر صفر بایامان کریمبکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رفت. اسدی در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 از سد المان آقایف از آذربایجان گذشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی به مصاف لوک لیلداهل از آمریکا می رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابراهیم الهی دور اول با نتیجه 10 بر صفر کایگه براون از نیوزلند را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل عبداله توپراک از ترکیه با نتیجه 7 بر 2 پیروز شد و به مرحله یکچهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۳ بر صفر آقا گاسیموف از آذربایجان من را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 5 بر 4 از سد نیخیل پیلاناگویلا از هند گذشت و به دیدار فینال راه یافت. الهی در دیدار پایانی با بیلال شریپ اولو از قرقیزستان کشتی می گیرد.

در وزن ۷۱ کیلوگرم یونس شفیعی از ایران در دور نخست با نتیجه  4 بر 4 از سدبارتلومیج نوواکوفسکی از لهستان گذشت. وی در دور بعد مقابل ناریندر از هند با نتیجه 8 بر 3 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، حذف شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم عرفان علیزاده در دور اول با نتیجه 8 بر 1 کانازاوا از ژاپن را مغلوب کرد و راهی مرحله یکچهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۲ از سد راوان موسایف از آذربایجان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 7 بر 4 مغلوب موسی آرسونکایف از مجارستان شد و به دیدار رده بندی رفت.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق فرداشب به وقت ایران برگزار می شود.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عظیم احمدالحسینی از سنندج
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۰
0
0
با سلام.مجید ترکان نتایج ضعیف خود در تیم ملی نوجوانان را تکمیل کرد.پس از کسب مقام نازل چهارمی آسیا و سروزن نرسیدن دو کشتی گیر در آن مسابقات،در مسابقات جهانی نیز در غیاب روسیه هم از رفتن روی سکوی جهانی ناتوان بود،در حالیکه در این رده همواره ایران و روسیه مدعیان قهرمانی جهان بودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار