اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۰ - June 24 2021
کد خبر: ۶۲۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نزدیک به سال در کنار مجید جلالی مربی پیکان بودم و خیلی خوشحالم جوان‌هایی که آن موقع کنار تیم بزرگان آوردیم اکنون در این تیم بازی‌ می‌کنند.
کیهان ورزشی-

حمید مطهری در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بار دیگر از دست دادن مهرداد میناوند و علی انصاریان را تسلیت می‌گویم. هیچگاه یاد و خاطره آنها از ذهن، روح و جسم ما بیرون نمی رود. روحشان قرین رحمت الهی باشد.

وی ادامه داد: نزدیک به یک سال در کنار مجید جلالی، مربی پیکان بودم و خیلی خوشحالم جوان‌هایی که آن موقع کنار تیم بزرگان آوردیم، اکنون در این تیم بازی‌ می‌کنند. همیشه پیکان آکادمی خوب و قوی داشته که نمونه‌اش نادر محمدی است. این بازیکن را از امیدهای مقاومت به پیکان آوردم و اکنون بهترین اوت انداز لیگ شده است. البته پرسپولیس هم بهترین دفاع لیگ را دارد.

مربی تیم پرسپولیس ادامه داد: همیشه سعی کرده‌ایم سبک و کار تاکتیکی خود را به تیم حریف دیکته کنیم. هیچ نگرانی از پرتاب‌های اوت پیکان نداریم. هرچند به تیم مقابل احترام می‌گذارم اما آنها باید به بازیکنان بزرگ و تاکتیک تیمی ما فکر کرده و با آن مقابله کنند. پیکان تیم زحمتکش و دونده‌ای است که دست کم گرفتن آن تنبیه سختی برای ما دارد. به خوبی به این موضوع واقف هستیم و می دانیم چگونه باید از حریف مراقبت کنیم.

مطهری تصریح کرد: پس از باخت به آلومینیوم سه هفته به برد رسیده‌ایم و آن شکست درس‌های زیادی به ما داد. خیلی حرفه‌ای روی نقص‌ها کار کرده و توانستیم تا حدی آنها را رفع کنیم. در برخی آیتم‌ها هم پرسپولیس را ارتقا دادیم. قهرمانی نیم فصل جزو اهداف‌کوتاه مدت اما بسیار ارزشمندمان است. باید زودتر برای قهرمانی نیم فصل سوار آسانسور شویم. برای رسیدن به طبقه سی‌ام و قهرمانی در پایان فصل باید 3-2 طبقه بالاتر از رقیبان قرار گرفت.

وی افزود: باید مراقب باشیم داخل آسانسور کلید اشتباه نزنیم زیرا در آن حالت رقیبان به ما می‌رسند و حتی بالاتر از پرسپولیس قرار می‌گیرند. خیلی باید باهوش و تمرکز بالا کار کنیم تا ابتدا قهرمانی نیم فصل و در نهایت قهرمانی پایان فصل که همان ایستادن در طبقه سی‌ام می‌شود به هواداران هدیه بدهیم.

مربی پرسپولیس درباره راه تقابل با اوت دستی‌های پیکان گفت: مربیان در فوتبال سبک های گوناگونی دارند که برای منِ مربی همه این سبک‌ها ارزشمند است. هر مربی ای براساس نیاز و سبک تیمی، سبک بازی خود را انتخاب می‌کند. سبک پیکان هم استفاده از توپ‌های مستقیم و جمع کردن توپ‌های سوم همراه با اوت دستی است که در این امر قابلیت داشته و از آن استفاده می‌کنند. پیکان سعی می‌کند خود را به زمین حریف بیاورد. برنامه ریزی و آنالیز کرده ایم اما تیم‌های حریف باید به بازیکنان بزرگ و تاکتیک‌های تیمی ما فکر کنند. 

مطهری درباره ابتلای محمد نوری به کرونا توضیح داد: اولین بار است این موضوع را می‌شنوم. محمد نوری از بازیکنان باتجربه و قدیمی پرسپولیس است و برای وی همه اهالی فوتبال آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم زودتر سلامتی خود را کسب کرده و بتواند به تیم خوب پیکان کمک کند. 

وی درباره قطعی شدن جدایی آریا برزگر و سعید حسین‌پور از پرسپولیس گفت: می‌دانم این روزها در فضای رسانه، مطبوعات و فضای مجازی خیلی درباره لیست مازاد صحبت می‌کنند اما به هواداران می‌گویم هیچ لیست مازادی نداریم و نخواهیم داشت اما بازیکنانی مثل سعید حسین پور درخواست جدایی داده اند. با توجه به جوان و آینده دار بودن این بازیکن، برای اینکه بیشتر بازی کرده و تجربه بیشتری کسب کند، به باشگاه گفته‌ایم با جدایی قرضی حسین پور موافقت می‌کنیم تا فصل بعد به پرسپولیس بازگردد.

مربی پرسپولیس درباره احتمال استفاده از بازیکنان جوان پرسپولیس در ادامه لیگ برتر عنوان کرد: از سید جلال که کاپیتان و ستون تیم‌مان است تا آن جلو هر بازیکنی که با افکار تاکتیکی کادرفنی پرسپولیس کار کند و در تمرینات خو
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار