اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - June 13 2021
کد خبر: ۶۲۶۲۲
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
مدیرعامل شرکت گل‌گهر سیرجان توضیحاتی را در خصوص جلسه مدیران جدید باشگاه سیرجانی با مدیرعامل و سرمربی گل گهر عنوان کرد.
کیهان ورزشی-
 
به نقل از فارس، با تصمیم مدیرعامل شرکت صنعتی معدنی گل‌گهر اعضای هیات مدیره باشگاه سیرجانی جای خودشان را به سه عضو جدید دادند تا بدنه مدیریت این باشگاه دستخوش تغییرات عمده شود.

ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر در مورد اینکه با این تغییرات شائبه‌هایی در خصوص وضعیت محمدجواهری (مدیرعامل باشگاه) و امیرقلعه‌نویی به وجود آمده گفت: مسائل باشگاه باید ازطریق خود باشگاه پیگیری شود. حدود 20-30 شرکت زیر مجموعه داریم که در هرکدام از آن‌ها برای تصمیم‌گیری با شورای مشورتی آن شرکت بحث می‌شود.

وی افزود: در مورد باشگاه هم تصمیم را باید هیات مدیره باشگاه بگیرد و آن‌ها باید پیشنهاد بیاورند. اگر بخواهیم حرفه‌ای برخورد کنیم باید اعضای هیات مدیره باشگاه دور هم بنشینند، شاید به این نتیجه برسند که تغییر بدهند، شاید به این نتیجه برسند که نگه دارند. پیشنهاد و نظری که هیات مدیره بعد از صرف و صلاح باشگاه در مورد آن به نتیجه و جمع بندی برسد و برای من بیاورند، قطعا  برای ما ملاک خواهد بود.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر تصریح کرد: الان هم بعید می‌دانم تصمیمی سریع، هیجانی و احساسی بگیرند. آن‌ها بررسی می‌کنند، حرف ها را می‌شنوند، برنامه می‌گیرند و بعد تصمیم لازم را اتخاذ می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که یعنی قرار است ادامه کار مدیرعامل و سرمربی گل‌گهر بررسی شود، گفت: اصلا قرار نیست بررسی شود. قرار است هیات مدیره باشگاه در مورد این موضوع جلسه بگذارد و پیشنهاداتشان را به سهامداران اعلام کنند. ما از مدیران تا زمانی که هستند حمایت می‌کنیم. همچنان امیرقلعه نویی سرمربی است و جواهری هم مدیرعامل، این دو بزرگوار با هیات مدیره جلسه می‌گذارند و بعد از تصمیم‌گیری طی یک هفته آینده خروجی آن از طریق هیات مدیره باشگاه اعلام می‌شود.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر افزود:  هر سه طرف دور هم می‌نشینند و پیشنهادی را به شرکت گل‌گهر می‌آورند. اگر امروز باشگاه با 5 باخت تصمیم هیجانی بگیرد ملاک نیست. آن‌ها باید با هم به نتیجه برسند و یک تصمیم منطقی بگیرند.

عتیقی در مورد اینکه با این حساب کلیت این جلسه، موضوع همکاری با جواهری و قلعه‌نویی است، عنوان کرد: بله و این طبیعی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار