اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - June 13 2021
کد خبر: ۶۲۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
عضو هیئت‌مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت که این باشگاه بر بازگشت رسول خطیبی به اراک اصرار دارد.
کیهان ورزشی-

مجید آنجفی درباره جدایی رسول خطیبی از باشگاه آلومینیوم اراک اظهار داشت: اعضای هیئت‌مدیره از جمله من، عصر روز شنبه به محض درخواست خطیبی برای جدایی، به شدت با این اقدام مخالفت کردیم. خطیبی با باشگاه آلومینیوم قرارداد دارد و رفتار باشگاه تراکتور در مذاکره با سرمربی تیم اقدامی غیراخلاقی، غیرقانونی و قابل پیگرد قانونی است.

وی با بیان اینکه از تعصب و وابستگی خطیبی به تراکتور و مردم تبریز واقف بوده است، تصریح کرد: می‌دانستم که در صورت درخواست تراکتور، حفظ خطیبی در آلومینیوم دشوار است. با این حال به‌عنوان کسی که نزدیک‌ترین رابطه و دوستی را با او داشتم، انتظار نداشتم این مربی قبل از اعلام تصمیم خود به اعضای هیئت‌مدیره باشگاه با مدیران تراکتور مذاکره کند و عکس بگیرد.

عضو هیئت‌مدیره باشگاه آلومینیوم اراک در ادامه انتقادات خود از رفتار سرمربی پیشین تیم فوتبال این باشگاه بیان کرد: از خطیبی خواستم در کنار ملاحظه درخواست‌های هواداران و مدیران تراکتور، احساسات مردم اراک، سرمایه‌گذاری شرکت آلومینیوم و وابستگی عاطفی بازیکنان و هواداران تیم به خودش را در نظر  بگیرد.

آنجفی با بیان اینکه آلومینیوم برای سال آینده حضور خطیبی هم مشغول برنامه‌ریزی بود، به تسنیم گفت: برای اطمینان خطیبی از حمایت باشگاه و با پیشنهاد او، برنامه‌ریزی جامع برای فصل بعد را در هیئت‌مدیره تصویب کردیم تا مدیرعامل باشگاه قرارداد قرارداد سرمربی، مربیان و بازیکنان مد نظر آنها را تمدید کند. هیئت‌مدیره بر بازگشت خطیبی، حفظ بازیکنان فعلی تیم و جذب بازیکنان مد نظر خطیبی اصرار دارد.

وی در مورد گزینه باشگاه آلومینیوم اراک برای جایگزینی خطیبی خاطرنشان کرد: امروز جلسه اضطراری هیئت‌مدیره باشگاه برگزار می‌شود و تصمیمات به‌صورت رسمی اعلام خواهد شد. حدس و گمان‌های رسانه‌ها در این باره مورد تأیید باشگاه آلومینیوم نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار