اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۰ - June 24 2021
کد خبر: ۶۳۶۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال گل گهر سیرجان توضیحاتی را در خصوص عدم حضور امیر قلعه‌نویی در نشست‌های خبری ارائه کرد.
کیهان ورزشی-

سعید الهویی در نشست خبری پس از پیروزی گل‌گهر مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: خیلی خوشحالیم سال جدید را با یک برد خوب آغاز کردیم. این برد را به هواداران و همچنین کارگران گل‌گهر تقدیم می‌کنیم و در واقع عیدی کوچکی به آن‌ها است. امیدواریم این شکل بازی را در بازی‌های‌ آینده هم ادامه بدهیم.

مربی گل‌گهر در خصوص غیبت گادوین منشا در ترکیب اصلی این تیم عنوان کرد: متأسفانه چند بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. آن‌ها هنوز از نظر بدنی به شرایط مسابقه نرسیده‌اند. چند بازیکن هم مانند گادوین منشا به خاطر مشکلات پروازی دیر به تمرین اضافه شدند و این طبیعی است. بازیکنان بعد از رهایی از مصدومیت باید در تمرینات تلاش کنند که جایی در ترکیب اصلی پیدا کنند. خوشبختانه در تیم، دایره بازیکنانی که می‌توانند در ترکیب اصلی به میدان بروند به 17، 18 بازیکن رسیده، آن‌ها باید برای گرفتن جایشان در ترکیب اصلی تلاش کنند و امیدواریم این اتفاق منجر به ارتقا کیفیت تیم در نیم‌فصل دوم شود.

 سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر در پاسخ به سوالی در مورد غیبت امیر قلعه‌نویی در نشست‌های خبری عنوان کرد: امسال در واقع این قانون به درستی اجرا نشد. سرمربیان اکثر تیم‌ها در نشست خبری حضور پیدا نمی‌کنند. باید مشخص شود که آیا بر اساس قوانین لیگ برتر سرمربیان باید لزوماً حضور پیدا کنند یا خیر. تا زمانی که این سردرگمی و ناهماهنگی از سازمان لیگ وجود داشته باشد، شاید امیر قلعه‌نویی هم در نشست‌ها حاضر نشود. از بعد بحث قوانین سازمان لیگ در همین کنفرانس‌ها مشخص نیست چه تعداد حاضر می‌شوند، آیا بحث کرونا جدی گرفته می‌شود و آیا فاصله اجتماعی رعایت می‌شود؟

وی در مورد اینکه آیا غیبت‌ها به مصاحبه‌های تلویزیونی امیر قلعه‌نویی مرتبط است، گفت: ‌این مسأله قطعاً‌ به هیچ مصاحبه تلویزیونی ربط ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار