حلول ماه مبارک رمضان را تبریک می گوییم      اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - May 06 2021
کد خبر: ۶۳۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۲
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: یک غفلت بازیکن باعث شد که نتیجه عوض شود، نیمه دوم حریف 3 موقعیت گلزنی داشتند که البته موقعیت نبود بلکه شوت زدند.
کیهان ورزشی-
 رسول خطیبی بعد از تساوی  3 بر 3 مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: از این مسابقه اول گروه  هر کسی بازی را دید لذت برد. 4 آیتم را به بازیکنان گفته بودیم که در نیمه اول به خوبی رعایت کردند. در دقایق ابتدایی نیمه دوم توانستیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: یکی از تصمیم هایمان این بود که یکی از بازیکنان در منطقه خودش یکی از بازیکنان حریف را تحت فشار قرار بدهد اما آن بازیکن ما غفلت کرد و اجازه بازیسازی و شوتزنی به بازیکن حریف داد. در جریان بازی دو گل شبیه بهم خوردیم.

خطیبی تاکید کرد: زمانی که 2 بر صفر پیش هستید و 2 گل می خوردید شاکله تیم بهم می خورد. عقب افتادیم و با تعویض هایی که انجام دادیم به بازی برگشتیم و بعد از آن توانستیم به گل برسیم اما این را بگویم که پاختاکور تیم خوبی است و 10-11 ملی پوش دارد اما بازیکنان ما با تمام وجود تلاش کردند. قول داده بودند که بجنگند و این کار را کردند و آفرین می‌گویم به بازیکنان خودم.

وی تصریح کرد: امیدوارم که در بازی های بعدی هم ایرادهایی که داریم را برطرف کنیم و بهتر از این مسابقه بازی کنیم. فکر می کنیم یکی از زیباترین مسابقات کل گروه ها بود.  از نظر تاکتیکی، گل، فیزیکی همه چیز داشت. فکر می کنم همه چیز این مسابقه داشت. مهم تر از همه کیفیت بود، فکر می کنم کیفیت ما در 15 دقیقه بهتر از حریف بود.

سرمربی تیم تراکتور در مورد زدن 6 گل در نیمه دوم مسابقه گفت: فکر می کنم باید برنده می شدیم غفلت یکی از بازیکنان ما که در نیمه هم به او گفته بودیم باعث شد گل بخوریم. اما همه بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و بازی زیبا و جوانمردانه‌ای انجام دادند. هم حریف از ما عقب افتاد و تلاش کرد و ما هم عقب افتادیم و گل مساوی را زدیم. بعد از اینکه 2 بر صفر پیش افتادیم حریف تغییراتی داشت و ما هم تغییراتی انجام دادیم. یک غفلت بازیکن باعث شد که نتیجه عوض شود. نیمه دوم حریف 3 موقعیت گلزنی داشتند که البته موقعیت نبود بلکه شوت زدند و به گل رسیدند اما از نظر فوتبالی خیلی قویتر از حریف بودیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار