حلول ماه مبارک رمضان را تبریک می گوییم      اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - May 10 2021
کد خبر: ۶۴۱۰۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
پاسور و کاپیتان تیم ملی والیبال با وجود حضور در ایران در تمرینات گروهی حضور پیدا نمی‌کند.
کیهان ورزشی-

به نقل از فارس، اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ایران برای حضور در رقابت‌های لیگ ملت‌ها و المپیک توکوی درحال برگزاری است. با توجه به شرایط کرونایی حاکم در کشور هر هفته از بازیکنان تست گرفته می‌شود. در روزهای گذشته طبق برنامه‌ریزی قبلی از بازیکنان تست‌گیری شد و در نهایت تست کرونای محمدطاهر وادی، پاسور تیم ملی مثبت اعلام شد.

به این ترتیب علی رمضانی، تنها پاسور حاضر در اردوی تیم ملی بود که کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت از رسول نجفی برای حضور در اردوهای دعوت کرد. نکته جالب توجه اینکه سعید معروف، پاسور و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران همزمان با بردیا سعادت وارد ایران شد، اما سعادت چند روزی است که در اردوی تیم ملی حاضر شده و معروف به گفته اعضای کادر فنی تیم ملی همچنان مشغول ریکاوری است.

پیش از این گفته می‌شد که با حضور آلکنو در تمرینات، سعید معروف هم به جمع سایر نفرات اضافه خواهد شد، اما این اتفاق هم رخ نداد تا غیبت‌های کاپیتان در تمرینات تیم ملی مشکوک شود. پس از حضور سرمربی تیم ملی در ایران مقرر شد تا وی جلسه آنلاینی لژیونرهای کشورمان از جمله میلاد عبادی‌پور و سید محمد موسوی داشته باشد، اما نکته عجیب ماجرا این بود که آلکنو با معروف که در ایران است هم جلسه آنلاین برگزار کرد!

با توجه به اینکه غیبت‌های کاپیتان در اردوی تیم ملی کمی مشکوک شده است، امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی در این خصوص اظهار داشت: سعید معروف مشغول انجام کارهای فیزیوتراپی زیر نظر سیامک افروزی خارج از فدراسیون است. آلکنو شخصاً این فرصت را به معروف داده، اما درباره زمان و حضور معروف در اردوها تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

موضوع دیگری که در این بین باید به آن اشاره کرد این است که معروف به عنوان کاپیتان و الگوی بازیکنان جوان‌تر بهتر است حتی روند درمانی‌اش را هم در قالب اردوی تیم ملی سپری کند؛ در غیر اینصورت باید گفت یا مشکل چیزی غیر از روایتی است که مسئولان اعلام می‌کنند. همچنین حتی اگر اظهارات اعضای کادر فنی درست باشد بازهم معروف موظف است به عنوان بزرگتر و کاپیتان هرچه زودتر خود را به جمع سایر ملی‌پوشان برساند و تافته جدا بافته نباشد.

جواد کریمی، دیگر پاسور تیم ملی والیبال ایران هم تا چند روز پیش درگیر مسابقات باشگاهی خود در لیگ بلژیک بود و به تازگی وارد ایران شد. با توجه به اینکه او حدود یک سال در ایران نبود مدتی را استراحت خواهد کرد و پس از تست‌ دادن می‌تواند وارد اردو شود. در اداور گذشته امیرمحمد فلاحت‌خواه پاسوری بود که معمولاً به اردوی تیم ملی دعوت می‌شد، اما این بار اینگونه نشد و آلکنو در شرایطی که با کمبود پاسور روبرو بود از رسول نجفی برای حضور در اردو دعوت کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار